Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 532
Вчора 2216
За цей тиждень 4873
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49257
За минулий місяць 69614
За весь час 859319
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
01 Липня 2014

Завершено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець».
Організаційним комітетом ІІ туру Конкурсу у Вінницькій області визначено переможців та лауреатів серед державних службовців облдержадміністрації та районних державних адміністрацій Вінниччини. Серед лауреатів ІІІ місце в номінації «Кращий спеціаліст» зайняла Бевз Олена Болеславівна – провідний спеціаліст–інформатор відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління соціальної політики Барської райдержадміністрації.
За перемогу у ІІ турі Конкурсу та з нагоди Дня державної служби Бевз О.Б. нагороджена грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради.
Колектив управління щиро вітає свою колегу з перемогою.