Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 431
Вчора 2216
За цей тиждень 4772
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49156
За минулий місяць 69614
За весь час 859218
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
30 Квітня 2014

Згідно з Методичними рекомендаціями щодо проведення  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 року № 29, розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 лютого 2014 р. № 32 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та відповідно до наказу начальника управління соціальної політики райдержадміністрації від 14.02.2014 року № 7, в управлінні соціальної політики райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст».
Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Конкурсантам було запропоновано виконати:
- тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання і протидію корупції;
- ситуаційні завдання зі складання ділових документів;
- тестові та практичні завдання на знання сучасних комп’ютерних технологій. Учасники Конкурсу показали високий рівень знань та умінь.
Організаційним комітетом на засіданні 30 квітня 2014 року підбито підсумки виконання завдань учасниками Конкурсу та визначено переможця І туру Конкурсу – Бевз Олену Болеславівну – провідного спеціаліста-інформатора відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат, а також лауреата І туру Конкурсу за зайняте ІІ місце - Адамовську Ольгу Анатоліївну – спеціаліста І категорії відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.
Переможець І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Бевз О.Б.  братиме участь у ІІ турі Конкурсу.