Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 186
Вчора 514
За цей тиждень 1110
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6632
За минулий місяць 16516
За весь час 617672
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
26 Квітня 2016

Згідно з Методичними рекомендаціями щодо проведення  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 року № 29, розпорядження голови райдержадміністрації від 29 лютого 2016 р. № 41 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та відповідно до наказу начальника управління соціальної політики райдержадміністрації від 01.03.2016 року № 5, в управлінні соціальної політики райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст». 


Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.


Конкурсантам було запропоновано виконати:


- тестові завдання на знання Конституції України та законодавства про державну службу.


-  ситуаційні завдання щодо складання ділових документів;


- тестові та практичні завдання на знання сучасних комп’ютерних технологій. 


Учасники Конкурсу показали високий рівень знань та умінь.


Організаційним комітетом на засіданні 26 квітня підбито підсумки виконання завдань учасниками Конкурсу та визначено переможця І туру Конкурсу – провідного спеціаліста відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат Онуфрійчук Тетяну Олегівну та лауреата І туру Конкурсу за зайняте ІІ місце - спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Докійчук Оксану Володимирівну.


Переможець І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Онуфрійчук Т.О.  братиме участь у ІІ турі Конкурсу.Управління соціальної політики райдержадміністрації