Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 428
Вчора 2216
За цей тиждень 4769
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49153
За минулий місяць 69614
За весь час 859215
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
19 Лютого 2016

Кабінет Міністрів України постановою від 27 січня 2016 року № 36 «Про внесення змін до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» відкоригував Порядок надання пільг окремим категоріям громадян, затверджений постановою № 389 від 4 червня 2015 року.


Тепер Порядком встановлено можливість надання й інших видів пільг (безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування тощо) з урахуванням доходу пільговиків і при належному підтвердженні права на такі пільги. При цьому розширено перелік окремих категорій громадян, яким надаватимуться пільги на медичне забезпечення з врахуванням доходів, а саме:


- діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи;


- особи, які працювали з моменту аварії до 1 липня 1986 року не менше ніж 14 календарних днів або не менше ніж три місяці протягом 1986-1987 років за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов’язаними з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, що виконувалися за урядовими завданнями;


- ветерани праці.


Звертаємо увагу пільговиків, що під час підтвердження права на пільги з безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів та зубопротезування, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» членами сім’ї пільговика вважаються: дружина (чоловік); неповнолітні діти (до 18 років); батько, мати дитини-пільговика. 


Нагадаю, що відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію», з 07.11.2015 р. втратив чинність Закон України «Про міліцію». Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із ЗУ «Про міліцію»,  з 07.11.2015 року втратили це право. 


У зв’язку з цим пунктом 2 постанови КМУ від 27.01.2016 р. № 36 з переліку осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою з урахуванням доходу відповідно до Закону України «Про міліцію», виключено: 


- звільнених зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; 


- дітей (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатних членів сімей, які перебували на їх утриманні.


Декларацію про доходи сім'ї пільговика, крім безпосередньо особи, яка має право на пільги, постановою КМУ від 27.01.2016 р. № 36 дозволено заповнювати і його законному представнику.


Для визначення права на пільги пільговикам необхідно звернутися до спеціалістів управління соціальної політики райдержадміністрації за адресою: м.Бар, площа Пам’яті, 17, кабінет 209. Телефон для довідок 2-11-87.Тамара КУШНІР, 

заступник начальника управління соціальної політики райдержадміністрації