Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 592
Вчора 2216
За цей тиждень 4933
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49317
За минулий місяць 69614
За весь час 859379
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
02 Жовтня 2015

У зв’язку зі зверненнями громадян щодо отримання пільг на придбання твердого палива учасниками бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, управління соціальної політики райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до ст.12 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасникам бойових дій надаються пільги в розмірі 75-відсоткової знижки вартості палива в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.  

 

Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом затверджені розпорядженням Вінницької облдержадміністрації від 04.03.2015 р. № 133, згідно з якими у 2015 році населенню надаються пільги, виходячи з розрахунку вартості однієї тонни твердого палива з граничним показником вартості 1261,60 грн. за одну тонну на домогосподарство на рік. 

 

Учасники бойових дій можуть отримати кошти готівкою для придбання твердого палива (946,20 грн.) або отримати пільги з придбання твердого палива у натуральному вигляді через Барський паливний склад ПрАТ „Вінницяоблпаливо”. 

 

Для призначення пільг з придбання твердого палива учасникам бойових дій необхідно звернутися в 209-й кабінет управління соціальної політики Барської райдержадміністрації або до сільської (селищної) ради за місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення.