Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1981
Вчора 2132
За цей тиждень 6909
За минулий тиждень 16385
За цей місяць 26944
За минулий місяць 33604
За весь час 760972
Президент України привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням на посаду Голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини
«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій
22 Липня 2014

Кабінет Міністрів ухвалив Постанову, якою внесено зміни до Порядку надання пільг особам за професійною ознакою. 

Зазначене рішення Уряду було розроблене на виконання Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». 

18 Липня 2014
Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", згідно з якими учасниками бойових дій визнаються всі учасники антитерористичної операції на Сході країни. Про це 16 липня повідомила прес-служба Глави держави. 
 
Згідно зі змінами, учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов\\\'язані) і працівники ЗС України, Національної гвардії України, СБУ, СЗР, Державної прикордонної служби, особи рядового, начальницького складу МВС, військовослужбовці МВС, Управління державної охорони, Держслужби спецзв\\\'язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися до участі в антитерористичній операції, в порядку, встановленому законодавством. 
04 Червня 2014

З  22 травня 2014 р. набрали чинності зміни, внесені до ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», якими встановлено, що до осіб, які належать до учасників бойових дій, віднесено військовослужбовців Збройних Сил України, Нацгвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу і військовослужбовців МВС України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції. 

01 Червня 2014

Перелік пільг на житлово-комунальні послуги на 2014 рік згідно Бюджетного Кодексу України -   upload/file/Pilgu.doc

30 Квітня 2014

Управлінням соціальної політики за рахунок коштів державного бюджету щорічно до 5 травня виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 16.04.2014р. №102 розміри разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”, в порівнянні з минулим роком, збільшено  на 7%,  у зв’язку з чим вони становлять:
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
-І групи – 2575 грн.