Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 564
Вчора 2216
За цей тиждень 4905
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49289
За минулий місяць 69614
За весь час 859351
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
25 Квітня 2018
Сьогодні, 25 квітня, в малій залі райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

Порядок денний засідання передбачав, у першу чергу, опрацювання та обговорення переліку підприємств, які, за даними ПФУ за грудень 2017 (січень 2018) року нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам (які працювали повний місяць) у розмірах, нижчих законодавчо встановленої заробітної плати.

Так, члени робочої групи обговорили питання про нарахування та виплату середньомісячної заробітної плати найманим працівникам ТОВ «Барська швейна фабрика», КППОН « Мрія», Барського УВП УТОС, СТОВ «Прогрес».

Далі начальник відділу праці управління соціальної політики райдержадміністрації Анатолій Халабуда поінформував присутніх про суть та кількість скарг, які надійшли до зазначеного підрозділу, та про реагування на них.

Також за участю заступника начальника - начальника Барського відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС Володимира Чекановського члени робочої групи обговорили із запрошеними на засідання керівниками фермерських господарств питання щодо офіційного оформлення найманих працівників у фермерських господарствах району. 

Підбиваючи підсумки засідання робочої групи, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк наголосив, що важливим фактором сприяння легалізації зайнятості і заробітної плати є проведення роз’яснювальної роботи з роботодавцями, які повинні зрозуміти важливість оформлення належним чином трудових відносин та участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Це повинно стосуватися усіх керівників, у яких є наймані працівники. Якщо ж у когось з них є офіційно неоформлені працівники, то такі керівники будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством. Докладні роз’яснення з цих питань можна отримати у фахівців Управління Держпраці України у Вінницькій області, відділу праці управління соціальної політики райдержадміністрації.Управління соціальної політики райдержадміністрації