Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 100
Вчора 514
За цей тиждень 1024
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6546
За минулий місяць 16516
За весь час 617586
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
17 Квітня 2018
28 квітня відзначатиметься Всесвітній день охорони праці. У 2018 році тема Всесвітнього дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданням і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15– 24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15 відс. робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40 відс. вищий, ніж серед працівників старше 24 років. В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. 

Враховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання – зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави.    

Звертаємося до роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій району сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників та долучитися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

Заходи до Всесвітнього дня охорони праці 2018 року спрямовані на те, щоб показати надзвичайну важливість вирішення цих проблем та покращення охорони праці молодих працівників. Необхідно не забувати  - не всі посади дозволено займати неповнолітнім.


Відділ праці управління соціальної політики райдержадміністрації