Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 285
Вчора 1328
За цей тиждень 2488
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17614
За минулий місяць 19152
За весь час 673309
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
21 Березня 2018
21 березня відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке вів керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк. 

Порядок денний засідання передбачав розгляд наступних питань:

1. Стан виробничого травматизму за І квартал 2018 року.

2. Стан невиробничого травматизму за І квартал 2018 року.

3. Розгляд поточних питань. 

З першого питання членів координаційної ради поінформував страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Барському районі Михайло Дерепа. Він повідомив, що за 3 місяці 2018 року на території району зареєстровано 4 нещасних випадки на виробництві, які  за результатами розслідування визнані такими, що пов’язані з виробництвом і беруться на облік у відділенні. За аналогічний період минулого року стався 1 нещасний випадок. Михайло Дерепа ознайомив також учасників засідання з інформацією про нещасні випадки, які сталися в області, про причини, що їх зумовили.

Друге питання висвітлив у своєму виступі Анатолій Халабуда - начальник відділу праці управління соціальної політики Барської РДА. Він, зокрема, зазначив, що стан невиробничого травматизму в районі залишається невтішним. Станом на 01.03.2018 року зареєстровано 219 випадків побутового травматизму, з них:

- пов’язані з падінням - 157;

- пов’язані з випадковою дією неживих механічних сил - 45.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість випадків невиробничого травматизму зменшилася на 78.

Також під час засідання були порушені питання безпечного використання газу в побуті та підготовки до Дня охорони праці.

Підбиваючи підсумки засідання, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк наголосив на необхідності посилення роз’яснювальної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки. Під час проведення заходів акцентувати увагу на питаннях забезпечення належного виховання дітей і підлітків, на безпеку життєдіяльності, зокрема методах надання першої медичної допомоги при травмах, опіках, отруєннях, а також для формування в учасників навчально-виховного процесу прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до бездумних вчинків.


Управління соціальної політики райдержадміністрації