Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 554
Вчора 2216
За цей тиждень 4895
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49280
За минулий місяць 69614
За весь час 859342
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
21 Березня 2018
21 березня відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке вів керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк. 

Порядок денний засідання передбачав розгляд наступних питань:

1. Стан виробничого травматизму за І квартал 2018 року.

2. Стан невиробничого травматизму за І квартал 2018 року.

3. Розгляд поточних питань. 

З першого питання членів координаційної ради поінформував страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Барському районі Михайло Дерепа. Він повідомив, що за 3 місяці 2018 року на території району зареєстровано 4 нещасних випадки на виробництві, які  за результатами розслідування визнані такими, що пов’язані з виробництвом і беруться на облік у відділенні. За аналогічний період минулого року стався 1 нещасний випадок. Михайло Дерепа ознайомив також учасників засідання з інформацією про нещасні випадки, які сталися в області, про причини, що їх зумовили.

Друге питання висвітлив у своєму виступі Анатолій Халабуда - начальник відділу праці управління соціальної політики Барської РДА. Він, зокрема, зазначив, що стан невиробничого травматизму в районі залишається невтішним. Станом на 01.03.2018 року зареєстровано 219 випадків побутового травматизму, з них:

- пов’язані з падінням - 157;

- пов’язані з випадковою дією неживих механічних сил - 45.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість випадків невиробничого травматизму зменшилася на 78.

Також під час засідання були порушені питання безпечного використання газу в побуті та підготовки до Дня охорони праці.

Підбиваючи підсумки засідання, керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк наголосив на необхідності посилення роз’яснювальної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки. Під час проведення заходів акцентувати увагу на питаннях забезпечення належного виховання дітей і підлітків, на безпеку життєдіяльності, зокрема методах надання першої медичної допомоги при травмах, опіках, отруєннях, а також для формування в учасників навчально-виховного процесу прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до бездумних вчинків.


Управління соціальної політики райдержадміністрації