Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2087
Вчора 4828
За цей тиждень 27424
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93376
За минулий місяць 83451
За весь час 1066097
28 Лютого 2018
26 лютого відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, яке вела голова районної робочої групи, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник.

На засідання були також запрошені керівники низки підприємств та закладів, їхні бухгалтери. 

Порядок денний засідання передбачав розгляд двох питань, а саме: 

1. Нарахування та виплата середньомісячної заробітної плати найманим працівникам у розмірі, меншому за мінімальну зарплату, у КППОН «Мрія», Барській районній спілці споживчих товариств, ТОВ «Барська швейна фабрика», ТОВ «Ніко-транс».

2. Дотримання законодавства про працю у КП «Барська центральна аптека», аптеці «Конвалія», КППОН «Барвінок». 

Голова районної робочої групи, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник при обговоренні питання про нарахування та виплату середньомісячної заробітної плати найманим працівникам докладно зупинилася по кожному вищезгаданому підприємству, закладу.

Пояснення надали запрошені керівники та їхні бухгалтери.

Начальник відділу праці управління соціальної політики райдержадміністрації Анатолій Халабуда поінформував членів робочої групи, що керівництво ТОВ «Барська швейна фабрика» було повідомлене та запрошене на засідання робочої групи, проте не з’явилося. Запропоновано запросити на наступне засідання.

При розгляді другого питання заступник начальника - начальник Барського відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС Володимир Чекановський акцентував увагу у своєму виступі на стані виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях, розташованих на території району, на сплаті податків та на незадовільній роботі КППОН «Барвінок». 

Підбиваючи підсумки засідання, голова районної робочої групи, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник наголосила, що важливим фактором сприяння легалізації зайнятості і заробітної плати є проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними прав і гарантій найманих працівників, а також інформування населення про переваги легальної зайнятості. 


Управління соціальної політики райдержадміністрації