Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 244
Вчора 1328
За цей тиждень 2447
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17573
За минулий місяць 19152
За весь час 673268
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
27 Лютого 2015

26 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

20 Лютого 2015

У минулому році у Вінницькій області сталося 3 аварії, пов’язані з використанням газу в побуті, внаслідок яких постраждало 8 осіб, з них смертельно - 2 (7 отруєнь продуктами згорання, з них смертельно - 1).


06. 

14 Лютого 2015

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77-VIII внесено ряд змін до Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс). 

06 Лютого 2015

 05.02.2015 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.


На порядку денному розглядалось питання щодо оформлення трудових відносин та дотримання розміру мінімальної заробітної плати у суб’єктів господарювання, видом економічної діяльності яких є діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування. 
12 Грудня 2014

Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» з метою заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики, спрямованої на підтримку батьків, які повертаються (реінтегруються) до роботи після відпустки для догляду за дитиною, поширення сімейних цінностей, розвитку програм для закріплення гендерної рівності в компанії і поза її межами, а також суспільного визнання досвіду таких підприємств, проводить конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці»

19 Листопада 2014

На жаль, 2014 рік для нашої області не минає без нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками. Так, за інформацією територіального управління Держгірпромнагляду, протягом серпня-вересня поточного року у Вінницькій області сталося чотири нещасних випадки зі смертельними наслідками, а також підвищився рівень загального травматизму. 

15 Вересня 2014
Порушення трудового законодавства при використанні найманої праці зустрічаються, нажаль, досить часто. Про це свідчать усні та телефонні звернення громадян, які вже опинилися в скрутному становищі. Найбільша кількість таких звернень надходить від робітників, зайнятих у сільському господарстві, в торгівлі та наданні супутніх послуг. 
25 Липня 2014

Відповідно до Конституції України, кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. На превеликий жаль, ще приходиться зустрічатися з таким ганебним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин та одержання заробітної плати в «конвертах». 

26 Червня 2014

26 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На зібранні були присутні керівники ТОВ „Лан” с. 

24 Червня 2014

Частиною шостою статті 79 Кодексу закону про працю України та статті 12 Закону України «Про відпустки» передбачено поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості на прохання працівника за умови, що основна безперервна їх частина становитиме не менше 14 календарних днів.