Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 355
Вчора 514
За цей тиждень 1279
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6801
За минулий місяць 16516
За весь час 617917
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
23 Вересня 2015

22.09.2015 року керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні комісії було заслухано керівників підприємств, які мають заборгованість по виплаті заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску. 

28 Серпня 2015

28 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

13 Серпня 2015

12 серпня в районній державній адміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови Координаційної ради Нелі Мельник. 

26 Червня 2015

25 червня перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник провела засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

25 Червня 2015

25 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

21 Травня 2015

19 травня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

15 Квітня 2015

Шановні колеги! Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. 

01 Квітня 2015

Згідно ст.119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. 

31 Березня 2015

31 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання мобільної моніторингової групи при районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

12 Березня 2015

З ініціативи громадської організації «Центр соціального лідерства» ініціюється проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України».

 

Мета заходу – створення інформаційно-освітньої платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя.