21 Липня 2016

Управління соціальної політики райдержадміністрації повідомляє, що 17 травня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи» за № 1369-VIII. 

13 Травня 2016

Ставлення до громадян з обмеженими можливостями здоров´я є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності. 


Інваліди потребують соціальної допомоги і соціального захисту, а також виконання з боку держави відповідних заходів для забезпечення їх законодавчо визначених прав. 

13 Жовтня 2014

13 жовтня у Барі за сприяння управління соціальної політики  райдержадміністрації та районного центру зайнятості громадською організацією «Паросток» за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) було проведено для людей з інвалідністю та членів їхніх родин правовий інтегрований тренінг «Твій голос – твоє майбутнє». 

22 Липня 2014

17 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про реорганізацію деяких казенних підприємств». В Україні налічується 2,6 млн. громадян з обмеженими можливостями. Виготовлення технічних засобів реабілітації для них здійснюється за рахунок державних коштів, і щороку на ці потреби держава виділяє близько 1 млрд. 

20 Травня 2014

Міністерство соціальної політики України розпочало радикальну реформу системи державної підтримки інвалідів – відтепер державна допомога орієнтована на кожну людину з її індивідуальними потребами та особливостями. 

22 Січня 2014

Кому надається допомога

 

Державна соціальна допомога надається інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам віком до 18 років.