Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 532
Вчора 451
За цей тиждень 983
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18007
За минулий місяць 15342
За весь час 227625
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
13 Січня 2016

 Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстраційний номер 3628 від 11.12.2015 р.), яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги. 

11 Лютого 2015

Управління соціальної політики райдержадміністрації повідомляє, що 15 січня 2015 року Верховною Радою України схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень соціальної політики», яким зокрема внесено зміни до Кодексу законів про працю, Законів України «Про відпустки», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». 

24 Квітня 2014

Управління соціальної політики райдержадміністрації інформує, що з 1 липня почне діяти єдиний розмір допомоги при народженні дитини - 41280 гривень. Саме з 1 липня цього року набере чинності стаття антикризового закону («Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»), яка стосується допомоги при народженні дитини. 

24 Березня 2014

Управління соціальної політики райдержадміністрації надає роз’яснення щодо процедури призначення у 2014 році допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

 

Кому надається допомога

Право на допомогу по догляду за дитиною має один із батьків, усиновлювач, опікун, дідусь, бабуся або інший родич, який фактично здійснює догляд за дитиною. 

04 Лютого 2014

Відповідно до ст.3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», призначаються такі види  державної допомоги сім\\\'ям з дітьми:
1) допомога у зв\\\'язку з вагітністю та пологами;
2) допомога  при народженні дитини;
3) допомога при усиновленні дитини;
4) допомога  по  догляду за дитиною до досягнення  нею трирічного віку;
5) допомога  на  дітей,  над  якими  встановлено опіку чи піклування;
6) допомога на дітей одиноким матерям. 

27 Січня 2014

З метою державної підтримки сімей, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, Урядом з 1 січня 2009 року засновано допомогу при усиновленні дитини.

Відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», допомога при усиновленні дитини призначається усиновлювачу, який є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновив дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування. 

20 Січня 2014

Управління соціальної політики райдержадміністрації повідомляє, що з лютого 2014 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» №644-VII від 10.