Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 350
Вчора 514
За цей тиждень 1274
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6796
За минулий місяць 16516
За весь час 617912
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
15 Серпня 2017
Відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. 
11 Серпня 2017
Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 
08 Серпня 2017
Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.

                                                    Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість працівників та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». 
02 Серпня 2017
Літо – традиційна пора відпусток. І хоча, як нам здається, ми вже все знаємо про порядок їх надання, на практиці виникає чимало запитань, розв′язати які вдається не відразу. Розглянемо деякі моменти, пов′язані з наданням відпусток, про які варто пам′ятати і працівникам, і роботодавцям. 
24 Липня 2017
Згідно з чинним законодавством, виконання робіт, надання послуг громадянином може здійснюватися як на підставі трудового договору, так і на інших юридичних підставах, зокрема за трудовою угодою, що в законодавстві визначено як цивільно-правовий договір. 
10 Липня 2017
При проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078. Проведення індексації здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік. 
03 Липня 2017
Сьогодні діюче законодавство, зокрема Кодекс законів про працю України, не встановлює конкретних випадків, порядку та обмежень застосування ненормованого робочого часу. Між тим, саме через правову неврегульованість ненормований робочий день активно і досить часто застосовується роботодавцями, а працівники зазнають серйозних матеріальних втрат, часто - перевтоми і фізичного виснаження. 
20 Червня 2017
Відповідно до затвердженого Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (Порядку контролю), право на здійснення інспекційних відвідувань, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин мають інспектори праці Державної служби України з питань праці та її територіальних органів і виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. 
17 Лютого 2017

Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні посадових окладів, чи потрібно проводити доплату цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо виплата менше 3200 гривень?

 

Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців, у яких вони працювали на час призову. 

17 Лютого 2017

З 1 січня 2017 року розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки дорівнює прожитковому мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року, тобто 1600 гривень.