Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 99
Вчора 466
За цей тиждень 992
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7284
За минулий місяць 10801
За весь час 179844
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
14 Вересня 2017
У бюджетних установах у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 28.07.2017 р. № 669, передбачаються певні новації. 
08 Вересня 2017
На фізичну особу – підприємця (ФОП) не ведеться трудова книжка, а на працівників, що працюють у ФОП, ведеться.

Фізична особа – підприємець – суб’єкт малого підприємництва, який здійснює свою підприємницьку діяльність на свій розсуд. 
05 Вересня 2017
Нарахування середньої зарплати для працівника з підвищеним посадовим окладом, виходячи з тарифної ставки відповідно до Порядку № 100, проводиться відповідно до абзацу третього пункту 4 Порядку у разі, коли нарахування проводяться, виходячи із середньої заробітної плати, працівник не мав заробітку не з вини працівника, розрахунки проводяться, виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки посадового (місячного) окладу.
22 Серпня 2017
Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 N 100 (далі - Порядок), пунктом 10 Порядку передбачено, що у випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення. 
15 Серпня 2017
Відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. 
11 Серпня 2017
Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 
08 Серпня 2017
Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.

                                                    Шановні роботодавці!

Легалізуйте зайнятість працівників та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». 
02 Серпня 2017
Літо – традиційна пора відпусток. І хоча, як нам здається, ми вже все знаємо про порядок їх надання, на практиці виникає чимало запитань, розв′язати які вдається не відразу. Розглянемо деякі моменти, пов′язані з наданням відпусток, про які варто пам′ятати і працівникам, і роботодавцям. 
24 Липня 2017
Згідно з чинним законодавством, виконання робіт, надання послуг громадянином може здійснюватися як на підставі трудового договору, так і на інших юридичних підставах, зокрема за трудовою угодою, що в законодавстві визначено як цивільно-правовий договір. 
10 Липня 2017
При проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078. Проведення індексації здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.