Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1151
Вчора 620
За цей тиждень 2419
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 25066
За минулий місяць 33171
За весь час 336066
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
15 лютого відбулося спільне засідання медичної ради комунальних установ «Барська центральна районна лікарня» та «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Такою була тема прес-конференції головного лікаря районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимира Капиці для журналістів районного часопису «Подільський край» та районного ефірного радіомовлення, яка відбулася 23 січня.
Перший випуск «Дайджесту змін в охороні здоров’я» викликав широкий резонанс серед лікарської спільноти. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я випустило другий номер національної медичної стіннівки. Він присвячений плану впровадження медреформи.
Місія пацієнта - підписати декларацію з сімейним лікарем: докладно про зміни в охороні здоров’я
Про це повідомив головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Капиця під час наради, яку провів 9 січня з керівниками районних підрозділів та служб голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.
27 грудня  на засіданні Кабінету Міністрів України презентували план впровадження основних реформ у системі охорони здоров’я на 2018 рік та ухвалили ключові документи для запуску змін у наданні первинної медичної допомоги.
Вийшла перша національна медична стіннівка — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.
Про це повідомила прес-службі райдержадміністрації заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Ковалюк.

Вона, зокрема, зазначила, що програма Уряду «Доступні ліки» стартувала з 1 квітня і передбачає відшкодування вартості медпрепаратів (реімбурсацію) для лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет II типу і бронхіальну астму. 
Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.