Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 546
Вчора 451
За цей тиждень 997
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18021
За минулий місяць 15342
За весь час 227639
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
Про це повідомила прес-службі райдержадміністрації заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Ковалюк.

Вона, зокрема, зазначила, що програма Уряду «Доступні ліки» стартувала з 1 квітня і передбачає відшкодування вартості медпрепаратів (реімбурсацію) для лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет II типу і бронхіальну астму. 
Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.
11 липня відбулася нарада, під час якої керівники району, районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, управління фінансів райдержадміністрації обговорили з очільниками місцевих територіальних громад питання подальшого функціонування закладів охорони здоров’я первинної ланки.
Що знищить введення оплати медичної послуги або пролікованого випадку, європейських протоколів лікування, європейських вимог до медичної освіти, референтних цін на ліки, закупівля ліків міжнародними організаціями, створення госпітальних округів і хто програє та виграє від цього - читайте в інформаційній листівці
Такою була тема сьогоднішньої прес-конференції головних лікарів первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров’я району Володимира Капиці та Олександра Костенка.

Під час їхнього спілкування з журналістами місцевих ЗМІ йшлося передусім про законопроекти, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
Уже більше 1 мільйона громадян України скористалися урядовою програмою “Доступні ліки”, що стартувала у квітні 2017 р., та отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу чи бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. 
1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти тепер можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. 
За інформацією Барського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, з початку квітня 2017 року, коли в Україні стартувала Урядова програма «Доступні ліки», сімейними лікарями амбулаторій ПМСД району станом на 12.05.2017 р. виписано вже близько 2760 рецепті
Про це головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Капиця поінформував 28 квітня учасників засідання громадської ради при райдержадміністрації. Володимир Капиця зокрема зазначив, що в районі, як і по всій Україні, ведеться активна робота щодо впровадже
Міністерство охорони здоров’я України оголосило початок медичної реформи з січня 2017 року. Зміни у сфері охорони здоров’я розпочнуться з первинної ланки медицини та екстреної допомоги. Пацієнти укладатимуть договір, прямий контракт із лікарем на рік, прописуючи при цьому обсяг надання б