Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 644
Вчора 1066
За цей тиждень 2466
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 16111
За минулий місяць 33048
За весь час 711898

24 лютого відбулося розширене засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, на якому була розглянута тема «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2014 році, завдання та перспективи на 2015 рік». На колегію були запрошені Олійник А.Д. – голова обласної державної адміністрації, Солейко Н.П. – заступник голови обласної ради.

 

З доповіддю виступила директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Бабій Т.Ф., яка проаналізувала стан охорони здоров’я у Вінницькій області за 2014 р. 

 

Зі співдоповіддю виступив Сорочан О.П. – начальник головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області, який проаналізував надання інфекційної допомоги населенню області, важливість проведення профілактичних щеплень. 

 

Також на колегії виступили: Пірникоза А.В. – головний лікар обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Марусяк Н.Д. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької міської ради, Лєта І.І. – голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. 

 

Заслухавши та обговоривши доповіді і виступи, було прийнято відповідний проект рішення колегії. До речі, показники діяльності КУ «Барська центральна районна лікарня» та КУ «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за минулий рік знаходяться на рівні обласних або перевищують значення середньообласних показників.