Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2374
Вчора 3082
За цей тиждень 11847
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60436
За минулий місяць 68826
За весь час 944188
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»

24 лютого відбулося розширене засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, на якому була розглянута тема «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я області у 2014 році, завдання та перспективи на 2015 рік». На колегію були запрошені Олійник А.Д. – голова обласної державної адміністрації, Солейко Н.П. – заступник голови обласної ради.

 

З доповіддю виступила директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Бабій Т.Ф., яка проаналізувала стан охорони здоров’я у Вінницькій області за 2014 р. 

 

Зі співдоповіддю виступив Сорочан О.П. – начальник головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області, який проаналізував надання інфекційної допомоги населенню області, важливість проведення профілактичних щеплень. 

 

Також на колегії виступили: Пірникоза А.В. – головний лікар обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Марусяк Н.Д. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької міської ради, Лєта І.І. – голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. 

 

Заслухавши та обговоривши доповіді і виступи, було прийнято відповідний проект рішення колегії. До речі, показники діяльності КУ «Барська центральна районна лікарня» та КУ «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за минулий рік знаходяться на рівні обласних або перевищують значення середньообласних показників.