Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2814
Вчора 2802
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 16306
За цей місяць 19956
За минулий місяць 33604
За весь час 753050
11 травня на базі Барської центральної районної лікарні відбулося чергове засідання госпітальної ради Західного госпітального округу на чолі з головою госпітальної ради, першим заступником голови Вінницької облдержадміністрації Андрієм Гижком. На зібранні були присутні представники низки обласних структур, зокрема директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович, яка є куратором округу, а також голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, заступник голови районної ради Олександр Парчевський, секретар міської ради Віктор Подуфалов.

Як було зазначено, з Барської ЦРЛ розпочалася перевірка матеріально-технічної бази та якості надання медичних послуг в лікарнях районів, які входять до Західного госпітального округу, а саме: Барського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Чернівецького, Шаргородського, Ямпільського,та містаМогилева-Подільського.

Члени госпітальної ради заслухали презентацію головного лікаря Барської центральної районної лікарні Олександра Костенка та поставили йому низку запитань, висловили свої зауваження та пропозиції.

Голова Західного госпітального округу, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко у своєму виступі наголосив, що презентація медичного закладу вторинного рівня дає можливість побачити, що досягнуто, які є перспективи та над якими проблемними питаннями ще слід серйозно попрацювати, аби забезпечити якісний рівень медичного обслуговування населення в контексті медичної реформи.

Зокрема він зауважив, що низка питань потребує докладнішого висвітлення з тим, аби отримати чітку і повну картину потенціалу районної лікарні. Це стосується кадрового та фінансового забезпечення, характеристик наявного обладнання та ін.

Також Андрій Гижко звернув увагу на важливості чіткого розуміння, як працюватимуть вторинна та первинна ланки охорони здоров’я району в контексті медичної реформи, процесу об’єднання громад.

Після обговорення презентаційних матеріалів учасники засідання оглянули відділення Барської центральної районної лікарні, поспілкувалися з медпрацівниками.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)