Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 485
Вчора 2216
За цей тиждень 4826
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49210
За минулий місяць 69614
За весь час 859272
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
15 лютого відбулося спільне засідання медичної ради комунальних установ «Барська центральна районна лікарня» та «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

На засідання були запрошені голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний, секретар міської ради Віктор Подуфалов.

Згідно з порядком денним зібрання, присутні заслухали доповіді про підсумки роботи закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок медичної галузі району за 2017 рік та актуальні завдання на 2018 рік, з якими виступили головний лікар КУ «Барська ЦРЛ» Олександр Костенко та заступник головного лікаря КУ «Барський РМЦ ПМСД» Людмила Ковалюк.

Також виступили завідувачі низки відділень ЦРЛ.

Після обговорення доповідей медична рада вирішила визнати стан надання медичної допомоги населенню району таким, що потребує покращення. Були окреслені заходи з удосконалення якості надання медичної допомоги.

Про шляхи розвитку та реформування галузі охорони району йшлося і у виступах голови райдержадміністрації Володимира Саволюка, голови районної ради Михайла Піддубного, секретаря міської ради Віктора Подуфалова.

Головний лікар районного медичного центру ПМСД Володимир Капиця докладно розповів про основні етапи реформи первинної ланки медицини.

По завершенні засідання головний лікар центральної районної лікарні Олександр Костенко ознайомив керівників району та секретаря міськради зі станом проведення ремонтних робіт в педіатричному відділенні. Також вони оглянули будівлю харчоблоку, де було проведено ремонт даху. Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)