Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 253
Вчора 1328
За цей тиждень 2456
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17582
За минулий місяць 19152
За весь час 673277
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
15 лютого відбулося спільне засідання медичної ради комунальних установ «Барська центральна районна лікарня» та «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

На засідання були запрошені голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний, секретар міської ради Віктор Подуфалов.

Згідно з порядком денним зібрання, присутні заслухали доповіді про підсумки роботи закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок медичної галузі району за 2017 рік та актуальні завдання на 2018 рік, з якими виступили головний лікар КУ «Барська ЦРЛ» Олександр Костенко та заступник головного лікаря КУ «Барський РМЦ ПМСД» Людмила Ковалюк.

Також виступили завідувачі низки відділень ЦРЛ.

Після обговорення доповідей медична рада вирішила визнати стан надання медичної допомоги населенню району таким, що потребує покращення. Були окреслені заходи з удосконалення якості надання медичної допомоги.

Про шляхи розвитку та реформування галузі охорони району йшлося і у виступах голови райдержадміністрації Володимира Саволюка, голови районної ради Михайла Піддубного, секретаря міської ради Віктора Подуфалова.

Головний лікар районного медичного центру ПМСД Володимир Капиця докладно розповів про основні етапи реформи первинної ланки медицини.

По завершенні засідання головний лікар центральної районної лікарні Олександр Костенко ознайомив керівників району та секретаря міськради зі станом проведення ремонтних робіт в педіатричному відділенні. Також вони оглянули будівлю харчоблоку, де було проведено ремонт даху. Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)