Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2127
Вчора 4828
За цей тиждень 27464
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93416
За минулий місяць 83451
За весь час 1066137
Перший випуск «Дайджесту змін в охороні здоров’я» викликав широкий резонанс серед лікарської спільноти. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я випустило другий номер національної медичної стіннівки. Він присвячений плану впровадження медреформи.

У Дайджесті окреслено ключові дати та основні етапи впровадження медичної реформи.

«Реформа розпочалась з піврічного підготовчого етапу. Виплати розпочнуться у другому. Ми суттєво - від півтора до двох разів - збільшуємо фінансування за новим механізмом “гроші ідуть за пацієнтом”, для цього закладено достатньо коштів у бюджет. Але це станеться лише в тих містах, громадах або районах, які розпочнуть реформу у себе», - говорить заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

У Дайджесті можна знайти перелік важливих нормативних актів, які уже прийняті для імплементації реформи, а також список головних задач для медзакладів і місцевої влади на 2018 рік. Складено словник реформи: пояснено терміни, які поки є новими для системи охорони здоров’я.

Крім того, у новому номері стіннівки є інформація про програму “Доступні ліки” і відповіді на питання, які найчастіше задавали читачі. Міністерство закликає фахівців і надалі надсилати запитання на адресу digest@moz.gov.ua. Відповіді на них можна буде прочитати у наступних числах Дайджесту.

Другий випуск Дайджесту вже надіслано медичним департаментам й управлінням, які мають поширити його у закладах охорони здоров’я. Крім того, Дайджест можна скачати на сайті МОЗ за посиланням нижче, а також підписатися і отримувати Дайджест на свою персональну скриньку: http://eepurl.com/dckP0D

«Дайджест змін в охороні здоров’я», другий випуск (pdf, 2 Мб) 


Міністерство охорони здоров'я України