Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 620
Вчора 2216
За цей тиждень 4961
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49345
За минулий місяць 69614
За весь час 859407
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»

В Україні куріння спричинює 13% хвороб та щороку від хвороб, пов\\\'язаних з курінням, помирає 120 тисяч людей. Основними причинами смертей, пов\\\'язаних із тютюном є: серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) та інші причини (9%). 

Наркоманія - це хвороба, викликана систематичним вживанням речовин, які включені до списку наркотиків. Вона проявляється психічною, а іноді й фізичною залежністю від них.

 

Наркотик - хімічна речовина рослинного або синтетичного походження, здатна навіть при одноразовому вживанні викликати змінений психічний стан, а при систематичному прийманні - психічну і/або фізичну залежність від неї. 

Організм людини здатний без проблем переносити спеку не вище плюс 26, а якщо температура більша, потрібно дотримуватися техніки сонячної безпеки.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію в спекотну погоду, слід виконувати деякі правила поведінки.