Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 616
Вчора 2216
За цей тиждень 4957
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49341
За минулий місяць 69614
За весь час 859403
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»

Злоякісні пухлини молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням у жінок. Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань жіночого населення України та більшості економічно розвинутих країн світу. 

У зв’язку з мобілізацією в особливий період, анестезист відділення анестезіології та інтенсивної терапії Барської центральної районної лікарні Надибський Володимир Петрович Надибський був призваний до лав Збройних Сили України і направлений на навчання на Яворівський полігон, що у Львівській області. 

Адміністрація КУ «Барська ЦРЛ» інформує, що, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28.10.2011 р. № 715 «Про подальше впровадження Розширеної Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини», під час Всесвітнього Тижня підтримки грудного вигодовування з 1 по 7 серпня 2015 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування «Грудне вигодовування і робота -  це можливо!». 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Щорічно 31 травня, за ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Всесвітня асамблея охорони здоров\\\'я заснувала Всесвітній день без тютюну в 1987 році, щоб звернути увагу світової спільноти на тютюнову епідемію і її смертоносні наслідки. 

Щорічно 7 квітня, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета цього заходу - привернути увагу до основних проблем охорони здоров’я, що постають перед міжнародною спільнотою, кожною державою, містом та громадянином. 

Профілактичні огляди – це своєчасне виявлення злоякісних новоутворень та запорука продовження життя.
Загальновідомо, що не всі захворювання проявляють себе у вигляді болю, дискомфорту та інших симптомів.
 
 
Докладніше - 

З ініціативи Всесвітньої федерації серця і підтримки ВООЗ, а також ЮНЕСКО щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця, коли людям в усьому світі нагадують про важливість запобігання серцево-судинним захворюванням. Вперше цей день відзначили у 2000 році.