Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 33
Вчора 587
За цей тиждень 2148
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19518
За минулий місяць 46376
За весь час 580423

Адміністрація КУ «Барська ЦРЛ» інформує, що, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28.10.2011 р. № 715 «Про подальше впровадження Розширеної Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини», під час Всесвітнього Тижня підтримки грудного вигодовування з 1 по 7 серпня 2015 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування «Грудне вигодовування і робота -  це можливо!». 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Щорічно 31 травня, за ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Всесвітня асамблея охорони здоров\\\'я заснувала Всесвітній день без тютюну в 1987 році, щоб звернути увагу світової спільноти на тютюнову епідемію і її смертоносні наслідки. 

Щорічно 7 квітня, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета цього заходу - привернути увагу до основних проблем охорони здоров’я, що постають перед міжнародною спільнотою, кожною державою, містом та громадянином. 

Профілактичні огляди – це своєчасне виявлення злоякісних новоутворень та запорука продовження життя.
Загальновідомо, що не всі захворювання проявляють себе у вигляді болю, дискомфорту та інших симптомів.
 
 
Докладніше - 

З ініціативи Всесвітньої федерації серця і підтримки ВООЗ, а також ЮНЕСКО щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця, коли людям в усьому світі нагадують про важливість запобігання серцево-судинним захворюванням. Вперше цей день відзначили у 2000 році. 

В Україні куріння спричинює 13% хвороб та щороку від хвороб, пов\\\'язаних з курінням, помирає 120 тисяч людей. Основними причинами смертей, пов\\\'язаних із тютюном є: серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) та інші причини (9%). 

Наркоманія - це хвороба, викликана систематичним вживанням речовин, які включені до списку наркотиків. Вона проявляється психічною, а іноді й фізичною залежністю від них.

 

Наркотик - хімічна речовина рослинного або синтетичного походження, здатна навіть при одноразовому вживанні викликати змінений психічний стан, а при систематичному прийманні - психічну і/або фізичну залежність від неї.