Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 327
Вчора 1328
За цей тиждень 2530
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17656
За минулий місяць 19152
За весь час 673352
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

Злоякісні пухлини молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням у жінок. Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань жіночого населення України та більшості економічно розвинутих країн світу. 

У зв’язку з мобілізацією в особливий період, анестезист відділення анестезіології та інтенсивної терапії Барської центральної районної лікарні Надибський Володимир Петрович Надибський був призваний до лав Збройних Сили України і направлений на навчання на Яворівський полігон, що у Львівській області. 

Адміністрація КУ «Барська ЦРЛ» інформує, що, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28.10.2011 р. № 715 «Про подальше впровадження Розширеної Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини», під час Всесвітнього Тижня підтримки грудного вигодовування з 1 по 7 серпня 2015 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування «Грудне вигодовування і робота -  це можливо!». 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Інформаційні матеріали про роль Збройних Сил України  

 

Щорічно 31 травня, за ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Всесвітня асамблея охорони здоров\\\'я заснувала Всесвітній день без тютюну в 1987 році, щоб звернути увагу світової спільноти на тютюнову епідемію і її смертоносні наслідки. 

Щорічно 7 квітня, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета цього заходу - привернути увагу до основних проблем охорони здоров’я, що постають перед міжнародною спільнотою, кожною державою, містом та громадянином. 

Профілактичні огляди – це своєчасне виявлення злоякісних новоутворень та запорука продовження життя.
Загальновідомо, що не всі захворювання проявляють себе у вигляді болю, дискомфорту та інших симптомів.
 
 
Докладніше - 

З ініціативи Всесвітньої федерації серця і підтримки ВООЗ, а також ЮНЕСКО щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця, коли людям в усьому світі нагадують про важливість запобігання серцево-судинним захворюванням. Вперше цей день відзначили у 2000 році.