Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 26
Вчора 587
За цей тиждень 2141
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19511
За минулий місяць 46376
За весь час 580416

З 2006 року у всьому світі другий четвер березня офіційно вважається Всесвітнім днем нирки. В Україні заходи кампанії вперше відбулись в березні 2008 року за ініціативи Української асоціації нефрологів та Асоціації урологів України. 


Останніми роками до співтовариства нефрологів приєдналися й інші медичні працівники, розуміючи необхідність підвищення обізнаності про захворювання нирок серед лікарів, і важливість проведення кампанії з інформування громадськості про проблему хвороб нирок. 

1 грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

 

ВІЛ залишається однією з основних проблем глобальної охорони громадського здоров’я: на сьогоднішній день ця хвороба забрала понад 35 мільйонів людських життів. 

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства, Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада. 

14 листопада на Вінниччині розпочався другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада.


Захід проходить у  рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу. 

Всесвітньою організацією охорони здоров\\\'я (ВООЗ) в рамках реалізації глобальної кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно!» у період з 14 по 20 листопада 2016 року заплановано проведення Другого Всесвітнього тижня правильного застосування антибіотиків. 

З метою інформування населення щодо профілактики грипу, Барська центральна районна лікарня пропонує до уваги жителів району відеоролик на зазначену тематику, який можна переглянути за посиланням 

Щорічно в третю неділю червня відзначається професійне свято – День медичного працівника. З нагоди свята в районному центрі дозвілля відбулося урочисте засідання за участю медичних працівників району. 

Всесвітній тиждень імунізації проводиться за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров\\\'я в останній тиждень квітня в усіх країнах світу. 

 

Метою Всесвітнього тижня імунізації є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб. 

Злоякісні пухлини молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням у жінок. Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань жіночого населення України та більшості економічно розвинутих країн світу. 

У зв’язку з мобілізацією в особливий період, анестезист відділення анестезіології та інтенсивної терапії Барської центральної районної лікарні Надибський Володимир Петрович Надибський був призваний до лав Збройних Сили України і направлений на навчання на Яворівський полігон, що у Львівській області.