Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 613
Вчора 2216
За цей тиждень 4954
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49338
За минулий місяць 69614
За весь час 859400
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
Щорічно, 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.  Тема Всесвітнього дня здоров'я 2017 року - "Депресія: давайте поговоримо".  Від депресії страждають люди різного в
За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), починаючи з 1996 року, 24 березня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Тема кампанії 2017 року – «Разом ліквідуємо туберкульоз: нікого не залишимо без уваги». 2017 рік - це други

З 2006 року у всьому світі другий четвер березня офіційно вважається Всесвітнім днем нирки. В Україні заходи кампанії вперше відбулись в березні 2008 року за ініціативи Української асоціації нефрологів та Асоціації урологів України. 


Останніми роками до співтовариства нефрологів приєдналися й інші медичні працівники, розуміючи необхідність підвищення обізнаності про захворювання нирок серед лікарів, і важливість проведення кампанії з інформування громадськості про проблему хвороб нирок. 

1 грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

 

ВІЛ залишається однією з основних проблем глобальної охорони громадського здоров’я: на сьогоднішній день ця хвороба забрала понад 35 мільйонів людських життів. 

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства, Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада. 

14 листопада на Вінниччині розпочався другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада.


Захід проходить у  рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу. 

Всесвітньою організацією охорони здоров\\\'я (ВООЗ) в рамках реалізації глобальної кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно!» у період з 14 по 20 листопада 2016 року заплановано проведення Другого Всесвітнього тижня правильного застосування антибіотиків. 

З метою інформування населення щодо профілактики грипу, Барська центральна районна лікарня пропонує до уваги жителів району відеоролик на зазначену тематику, який можна переглянути за посиланням 

Щорічно в третю неділю червня відзначається професійне свято – День медичного працівника. З нагоди свята в районному центрі дозвілля відбулося урочисте засідання за участю медичних працівників району. 

Всесвітній тиждень імунізації проводиться за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров\\\'я в останній тиждень квітня в усіх країнах світу. 

 

Метою Всесвітнього тижня імунізації є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб.