Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 324
Вчора 1328
За цей тиждень 2527
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17653
За минулий місяць 19152
За весь час 673349
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
Щорічно, 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.  Тема Всесвітнього дня здоров'я 2017 року - "Депресія: давайте поговоримо".  Від депресії страждають люди різного в
За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), починаючи з 1996 року, 24 березня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Тема кампанії 2017 року – «Разом ліквідуємо туберкульоз: нікого не залишимо без уваги». 2017 рік - це други

З 2006 року у всьому світі другий четвер березня офіційно вважається Всесвітнім днем нирки. В Україні заходи кампанії вперше відбулись в березні 2008 року за ініціативи Української асоціації нефрологів та Асоціації урологів України. 


Останніми роками до співтовариства нефрологів приєдналися й інші медичні працівники, розуміючи необхідність підвищення обізнаності про захворювання нирок серед лікарів, і важливість проведення кампанії з інформування громадськості про проблему хвороб нирок. 

1 грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

 

ВІЛ залишається однією з основних проблем глобальної охорони громадського здоров’я: на сьогоднішній день ця хвороба забрала понад 35 мільйонів людських життів. 

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства, Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада. 

14 листопада на Вінниччині розпочався другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада.


Захід проходить у  рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу. 

Всесвітньою організацією охорони здоров\\\'я (ВООЗ) в рамках реалізації глобальної кампанії «Антибіотики: використовуйте обережно!» у період з 14 по 20 листопада 2016 року заплановано проведення Другого Всесвітнього тижня правильного застосування антибіотиків. 

З метою інформування населення щодо профілактики грипу, Барська центральна районна лікарня пропонує до уваги жителів району відеоролик на зазначену тематику, який можна переглянути за посиланням 

Щорічно в третю неділю червня відзначається професійне свято – День медичного працівника. З нагоди свята в районному центрі дозвілля відбулося урочисте засідання за участю медичних працівників району. 

Всесвітній тиждень імунізації проводиться за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров\\\'я в останній тиждень квітня в усіх країнах світу. 

 

Метою Всесвітнього тижня імунізації є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку від хвороб.