Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 251
Вчора 818
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 5284
За цей місяць 12321
За минулий місяць 14073
За весь час 643976
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" - /upload/file/2018/012018/zakon.docx
Про це йшлося у виступі головного лікаря КУ «Барська центральна районна лікарня» Олександра Костенка під час наради, яка відбулася в райдержадміністрації 9 січня.
Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 953-р, створено 4 госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.
Вийшла перша національна медична стіннівка — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.
Міжнародною спільнотою щорічно підтримується акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж ста країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства у співвітчизників, створення в конкретному регіоні або окремій державі соціального простору, вільного від насильства.
Одним із показників соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей, адже діти – майбутнє кожної країни. В суспільстві, що зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, не можуть бути терпимі прояви жорстокого поводження з дітьми.
Що знищить введення оплати медичної послуги або пролікованого випадку, європейських протоколів лікування, європейських вимог до медичної освіти, референтних цін на ліки, закупівля ліків міжнародними організаціями, створення госпітальних округів і хто програє та виграє від цього - читайте в інформаційній листівці
Такою була тема сьогоднішньої прес-конференції головних лікарів первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров’я району Володимира Капиці та Олександра Костенка.

Під час їхнього спілкування з журналістами місцевих ЗМІ йшлося передусім про законопроекти, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
Законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації, метою якого є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку, особливо дітей, від смертельних хвороб.  У 2017 році заходи пройдуть з 24 по 30 квітня, їх тема: «В