Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2260
Вчора 4828
За цей тиждень 27597
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93549
За минулий місяць 83451
За весь час 1066270
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" - /upload/file/2018/012018/zakon.docx
Про це йшлося у виступі головного лікаря КУ «Барська центральна районна лікарня» Олександра Костенка під час наради, яка відбулася в райдержадміністрації 9 січня.
Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 953-р, створено 4 госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.
Вийшла перша національна медична стіннівка — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.
Міжнародною спільнотою щорічно підтримується акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж ста країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства у співвітчизників, створення в конкретному регіоні або окремій державі соціального простору, вільного від насильства.
Одним із показників соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей, адже діти – майбутнє кожної країни. В суспільстві, що зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, не можуть бути терпимі прояви жорстокого поводження з дітьми.
Що знищить введення оплати медичної послуги або пролікованого випадку, європейських протоколів лікування, європейських вимог до медичної освіти, референтних цін на ліки, закупівля ліків міжнародними організаціями, створення госпітальних округів і хто програє та виграє від цього - читайте в інформаційній листівці
Такою була тема сьогоднішньої прес-конференції головних лікарів первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров’я району Володимира Капиці та Олександра Костенка.

Під час їхнього спілкування з журналістами місцевих ЗМІ йшлося передусім про законопроекти, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
Законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації, метою якого є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку, особливо дітей, від смертельних хвороб.  У 2017 році заходи пройдуть з 24 по 30 квітня, їх тема: «В