Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 74
Вчора 466
За цей тиждень 967
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7259
За минулий місяць 10801
За весь час 179819
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
Що знищить введення оплати медичної послуги або пролікованого випадку, європейських протоколів лікування, європейських вимог до медичної освіти, референтних цін на ліки, закупівля ліків міжнародними організаціями, створення госпітальних округів і хто програє та виграє від цього - читайте в інформаційній листівці
Такою була тема сьогоднішньої прес-конференції головних лікарів первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров’я району Володимира Капиці та Олександра Костенка.

Під час їхнього спілкування з журналістами місцевих ЗМІ йшлося передусім про законопроекти, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
Законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні, розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою. 
За ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу в останній тиждень квітня відзначається Всесвітній тиждень імунізації, метою якого є сприяння використанню вакцин для захисту людей різного віку, особливо дітей, від смертельних хвороб.  У 2017 році заходи пройдуть з 24 по 30 квітня, їх тема: «В
Щорічно, 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.  Тема Всесвітнього дня здоров'я 2017 року - "Депресія: давайте поговоримо".  Від депресії страждають люди різного в
За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), починаючи з 1996 року, 24 березня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Тема кампанії 2017 року – «Разом ліквідуємо туберкульоз: нікого не залишимо без уваги». 2017 рік - це други

З 2006 року у всьому світі другий четвер березня офіційно вважається Всесвітнім днем нирки. В Україні заходи кампанії вперше відбулись в березні 2008 року за ініціативи Української асоціації нефрологів та Асоціації урологів України. 


Останніми роками до співтовариства нефрологів приєдналися й інші медичні працівники, розуміючи необхідність підвищення обізнаності про захворювання нирок серед лікарів, і важливість проведення кампанії з інформування громадськості про проблему хвороб нирок. 

1 грудня у всьому світі щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

 

ВІЛ залишається однією з основних проблем глобальної охорони громадського здоров’я: на сьогоднішній день ця хвороба забрала понад 35 мільйонів людських життів. 

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства, Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада. 

14 листопада на Вінниччині розпочався другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме до 20 листопада.


Захід проходить у  рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу.