Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 89
Вчора 219
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 4792
За цей місяць 62698
За минулий місяць 57882
За весь час 497633
Вийшов п’ятий випуск збірника інформаційних матеріалів Міністерства охорони здоров’я України «Дайджест медичної реформи». Випуск Дайджесту № 5 присвячений переважно старту національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», питанням комп’ютеризації та реорганізації закладів первинної медичної допомоги в комунальні некомерційні підприємства.
Вийшов четвертий випуск збірника інформаційних матеріалів Міністерства охорони здоров’я України «Дайджест медичної реформи». Випуск Дайджесту №4 в основному присвячений питанням вакцинації та спалаху кору в Україні та низці питань щодо впровадження змін у систему охорони здоров’я.
15 лютого відбулося спільне засідання медичної ради комунальних установ «Барська центральна районна лікарня» та «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Третій номер національної медичної стіннівки присвячений автономізації закладів охорони здоров’я. Реорганізація у комунальні некомерційні підприємства є першим завданням реформи, адже лише в такому статусі заклади зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряму оплату з державного бюджету від НСЗУ.
Перший випуск «Дайджесту змін в охороні здоров’я» викликав широкий резонанс серед лікарської спільноти. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я випустило другий номер національної медичної стіннівки. Він присвячений плану впровадження медреформи.
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" - /upload/file/2018/012018/zakon.docx
Про це йшлося у виступі головного лікаря КУ «Барська центральна районна лікарня» Олександра Костенка під час наради, яка відбулася в райдержадміністрації 9 січня.
Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 953-р, створено 4 госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.
Вийшла перша національна медична стіннівка — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.
Міжнародною спільнотою щорічно підтримується акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж ста країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства у співвітчизників, створення в конкретному регіоні або окремій державі соціального простору, вільного від насильства.