11 Січня 2020
Відділ надання адміністративних послуг районної державної адміністрації розпочинає прийом заяв для надання адміністративних послуг мобільного сервісного центру МВС України у Вінницькій області
29 Березня 2018
З метою забезпечення прозорості , оперативності, доступності та покращення якості надання адміністративних послуг відділ надання адміністративних послуг райдержадміністрації повідомляє:
29 Березня 2018
Відділ надання адміністративних послуг Барської районної державної адміністрації з 01 квітня 2018 року розпочинає прийом заяв  для надання адміністративних послуг мобільного сервісного центру МВС у Вінницькій області
28 Лютого 2018
Про це повідомила журналістам місцевих ЗМІ в.о. начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталя Сирота під час прес-туру до Центру надання адмінпослуг РДА, організованого для представників мас-медіа відділом з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 27 лютого.
05 Лютого 2018
Створення Центру надання адміністративних послуг, максимально спрощує  для громадян отримання послуг від центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. 
 
16 Січня 2017

16 листопада 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 806 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації» (далі-Постанова), що регулює на підзаконному рівні вимоги антирейдерського Закону. 

13 Січня 2017

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об\\\'єкти та суб\\\'єктів таких прав. 

11 Січня 2017

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області надає роз’яснення щодо мети прийняття Антирейдерського закону, як звернутися до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та які вимоги до оформлення скарги. 

11 Січня 2017

Законом України від 6 жовтня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» внесені зміни до низки нормативних актів, якими передбачається забезпечення захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном, адже шахраї, використовуючи різні схеми, відбирали бізнес та нерухомість, а це негативно відображалось на інвестиційній привабливості нашої держави. 

10 Січня 2017

23 листопада 2016 року Урядом України було прийнято Постанову за № 843 «Про внесення змін до Типового договору оренди землі», якою адаптовано формат договору до поточних умов агровиробництва та спрощено його процедуру для учасників земельних відносин.