Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1289
Вчора 976
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 8688
За цей місяць 18456
За минулий місяць 24702
За весь час 6135500
Питання співпраці між Україною та Болгарією обговорили депутатські групи з міжпарламентських зв’язків обох держав під час відеозустрічі
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
06 Січня 2017

Кабінетом Міністрів України на виконання положень Антирейдерського закону прийнято ряд нормативно-правових актів з питань державної реєстрації.

 

Так, Постановою Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації ” № 806 від 09. 

05 Січня 2017

22 грудня 2016 року Міністерством юстиції України було презентовано  проект SMS-Маяк. Завдяки цьому проекту законний власник суттєво підвищує свої шанси на оперативне реагування й ефективний захист порушених прав під час незаконного заволодіння його майном. 

04 Січня 2017

З 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів” від 06.12.2016 року №1774-VIII. Даним нормативно-правовим актом внесено зміни до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (далі - Закон), зокрема:

 

частину третю статті 32 Закону:

 

друге речення доповнено словами "крім випадків, передбачених цим Законом";

 

доповнити абзацом другим такого змісту:

 

"Міністерство фінансів України під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та своєчасного і в повному обсязі отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов\\\'язкового державного соціального страхування, безоплатно отримує відомості з Державного реєстру прав в електронній формі у форматі бази даних, витягу та/або в іншому вигляді на підставі договорів, укладених з технічним адміністратором";

 

у статті 34 Закону:

 

слова "мінімальна заробітна плата" в усіх відмінках і числах замінити словами "прожитковий мінімум для працездатних осіб" у відповідному відмінку і числі;

 

абзац перший частини сьомої викладено в такій редакції:

 

"7. 

05 Серпня 2016

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації повідомляє, що громадяни можуть отримати від адміністраторів Центру роз’яснення в електронній формі з питань адміністративних послуг, надіславши свої запитання на електронну адресу bartsnap@ukr. 

05 Серпня 2016

Про це повідомила журналістам місцевих ЗМІ в.о. начальника відділу (Центру) надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталя Сирота під час прес-конференції, яка відбулася в прес-центрі райдержадміністрації 5 серпня. 

01 Лютого 2016

Таким є підсумок роботи за минулий рік Центру надання адміністративних послуг при Барській РДА, про йшлося у виступі на нещодавній колегії в.о. начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Валентини Великої. 

16 Липня 2015

Такі дані були озвучені на прес-конференції в.о. начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації, державного адміністратора Юлії Гуляк та адміністратора зазначеного відділу Валентини Великої, що відбулася 16 липня.


Юлія Гуляк повідомила журналістам місцевих друкованих та електронних ЗМІ, що у Центрі надання адміністративних послуг, створеному відповідно до розпорядження голови РДА «Про створення Центру надання адміністративних послуг Барської райдержадміністрації» від 30. 

16 Липня 2015

16 липня Державна архітектурно-будівельна інспекція України та Державне агентство з питань електронного урядування презентували електронні послуги у сфері будівництва – реєстрацію повідомлень та декларацій про початок підготовчих робіт та про початок будівельних робіт. 

30 Червня 2015

Як повідомили у Центрі надання адміністративних послуг при районній державній адміністрації, сюди з початку цього року звернулися 7149 громадян. З них 6394 отримали через ЦНАП адміністративні послуги, 755 громадянам надано консультації. 

11 Червня 2015

11 червня у малій залі райдержадміністрації спеціалісти управління державної реєстрації та відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели нараду з питань запровадження спрощеної системи надання адміністративних послуг у сфері реєстрації підприємництва та нерухомого майна, у якій взяли участь керівник Центру надання адміністративних послуг, начальник реєстраційної служби Барського РУЮ, нотаріуси району, представники банків та ЗМІ.