Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 20
Вчора 620
За цей тиждень 1288
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 23935
За минулий місяць 33171
За весь час 334713
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
05 Лютого 2018
Створення Центру надання адміністративних послуг, максимально спрощує  для громадян отримання послуг від центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. 
 
16 Січня 2017

16 листопада 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 806 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації» (далі-Постанова), що регулює на підзаконному рівні вимоги антирейдерського Закону. 

13 Січня 2017

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об\\\'єкти та суб\\\'єктів таких прав. 

11 Січня 2017

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області надає роз’яснення щодо мети прийняття Антирейдерського закону, як звернутися до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та які вимоги до оформлення скарги. 

11 Січня 2017

Законом України від 6 жовтня 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» внесені зміни до низки нормативних актів, якими передбачається забезпечення захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном, адже шахраї, використовуючи різні схеми, відбирали бізнес та нерухомість, а це негативно відображалось на інвестиційній привабливості нашої держави. 

10 Січня 2017

23 листопада 2016 року Урядом України було прийнято Постанову за № 843 «Про внесення змін до Типового договору оренди землі», якою адаптовано формат договору до поточних умов агровиробництва та спрощено його процедуру для учасників земельних відносин. 

06 Січня 2017

Кабінетом Міністрів України на виконання положень Антирейдерського закону прийнято ряд нормативно-правових актів з питань державної реєстрації.

 

Так, Постановою Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації ” № 806 від 09. 

05 Січня 2017

22 грудня 2016 року Міністерством юстиції України було презентовано  проект SMS-Маяк. Завдяки цьому проекту законний власник суттєво підвищує свої шанси на оперативне реагування й ефективний захист порушених прав під час незаконного заволодіння його майном. 

04 Січня 2017

З 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів” від 06.12.2016 року №1774-VIII. Даним нормативно-правовим актом внесено зміни до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (далі - Закон), зокрема:

 

частину третю статті 32 Закону:

 

друге речення доповнено словами "крім випадків, передбачених цим Законом";

 

доповнити абзацом другим такого змісту:

 

"Міністерство фінансів України під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та своєчасного і в повному обсязі отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов\\\'язкового державного соціального страхування, безоплатно отримує відомості з Державного реєстру прав в електронній формі у форматі бази даних, витягу та/або в іншому вигляді на підставі договорів, укладених з технічним адміністратором";

 

у статті 34 Закону:

 

слова "мінімальна заробітна плата" в усіх відмінках і числах замінити словами "прожитковий мінімум для працездатних осіб" у відповідному відмінку і числі;

 

абзац перший частини сьомої викладено в такій редакції:

 

"7. 

05 Серпня 2016

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації повідомляє, що громадяни можуть отримати від адміністраторів Центру роз’яснення в електронній формі з питань адміністративних послуг, надіславши свої запитання на електронну адресу bartsnap@ukr.