Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2189
Вчора 4828
За цей тиждень 27526
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93478
За минулий місяць 83451
За весь час 1066199
07 Травня 2018
Барський районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.
 
Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) бакалавра (спеціаліста) осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України. 

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію, гарантоване працевлаштування. Грошове забезпечення по офіцерській посаді складає від 9100 гривень. 

Термін підготовки: 

- офіцерів командного фаху - 4 роки; 

- офіцерів інженерного та гуманітарного фахів - 5 років.
 
Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні звернутися до Барського районного військового комісаріату для подання заяви, проходження медичної комісії та оформлення особової справи.

Перелік вищих військових навчальних закладів
та напрями підготовки відповідних навчальних закладів

 
Харківський університет Повітряних Сил ім. І.Кожедуба

Здійснює підготовку:офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Здійснює підготовку офіцерів: для підрозділів танкових, механізованих військ Сухопутних військ та інженерних військ. 

Військова академія (м.Одеса)

Здійснює підготовку офіцерів: командного фаху - для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення; військових фахівців з продовольчого та речового забезпечення, забезпечення пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, з експлуатації автомобільної техніки військ, з фізичної підготовки та спорту у військах.

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи.

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців командного та інженерного фахів з систем і комплексів військового електрозв'язку і радіозв'язку, програмного забезпечення, автоматизованих систем управління військами і озброєнням. 

Житомирській військовий інститут ім. С.П.Корольова

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв'язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення. 

Факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут”

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ та фахівців танкових військ інженерного профілю. 

Факультет Військово-морських сил Одеської національної морської академії

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-морських сил.

Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Здійснює підготовку офіцерів юристів, фахівців прокурорсько-слідчої роботи у Збройних Силах України. 

Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м.Київ)

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з будівництва та експлуатації аеродромів і захисних споруд, організації військових перевезень і управління на повітряному транспорті, забезпечення військ (сил) матеріально-технічними засобами служби пального. 

Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців із забезпечення військ (сил) паливом, пальним і мастильними матеріалами. 

Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету

Здійснює підготовку офіцерів-фахівців з гідрометеорологічного (метеорологічного) та геофізичного забезпечення військ (сил). 


Барський районний військовий комісаріат