Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 351
Вчора 1847
За цей тиждень 9156
За минулий тиждень 16385
За цей місяць 29191
За минулий місяць 33604
За весь час 763459
17 Квітня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись з напутнім словом до призовників цьогорічного весняного призову, яких сьогодні, 17 квітня, відправлено з Барського районного військового комісаріату до обласного збірного пункту у м.Козятині, звідки вони будуть направлені, у переважній більшості, у підрозділи Національної гвардії, а також Збройних Сил України та Державної прикордонної служби для проходження строкової військової служби.

Очільник району зокрема підкреслив, що на сьогодні українська армія активно відновлюється і модернізується. Військова реформа, однією з головний ідей якої є приведення ЗСУ до стандартів НАТО, здійснюється за найкращими західними зразками. Йдеться про створення самодостатньої армії, яка здатна протистояти будь-яким ворожим намірам ворога. Завдяки збільшенню державою оборонного бюджету українське військо за боєздатністю, навченістю, оснащенням піднялося на якісно новий рівень. Важливим фактором відродження Збройних Сил України є патріотизм наших співвітчизників і пробудження національної ідеї, посилення авторитету армії в суспільстві. Тож служба в лавах українського війська – почесна і відповідальна місія.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк побажав новобранцям з честю пройти строкову службу та повернутися додому змужнілими чоловіками, які будуть готові стати у будь-який час на захист своєї Вітчизни. А батькам призовників подякував за виховання синів.

Перед призовниками та їхніми рідними виступили також голова районної ради Михайло Піддубний, заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Барського РВК майор Анатолій Шпильовський.  

Традиційно, відправка новобранців до армії проходила в урочистій атмосфері, під звуки духового оркестру. Також у храмі Введення Пресвятої Богородиці с.Івановець їх всіх благословив на військову службу настоятель церкви протоієрей Георгій Криванич.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації