Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2139
Вчора 4828
За цей тиждень 27477
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93429
За минулий місяць 83451
За весь час 1066150
11 Квітня 2018
10 квітня з Барського районного військового комісаріату була проведена перша відправка призваних під час цьогорічного весняного призову на строкову військову службу юнаків на обласний збірний пункт, що у місті Козятині, звідки вони будуть направлені у військові підрозділи.

З напутнім словом до  новобранців звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник, голова районної ради Михайло Піддубний, очільник міської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський.

Вони побажали призовникам сумлінно проходити військову службу, старанно здобуваючи необхідні знання та вміння, щоб стати надійними захисниками Вітчизни.

Заступник військового комісара - начальник відділу комплектування Барського РВК майор Анатолій Шпильовський  висловив переконання, що юнаки з честю будуть виконувати святий та почесний для кожного справжнього чоловіка обов’язок – гідно служити у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, куди проводиться цьогорічний весняний призов.

У всіх виступах також прозвучало чимало щирих слів вдячності батькам новобранців за гідне виховання справжніх патріотів України.

Урочистості заходу додала гра духового оркестру.

А в храмі Введення Пресвятої Богородиці с.Івановець було проведено освячення та благословення призовників на військову службу для захисту України.


Барський районний військовий комісаріат