Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2491
Вчора 2959
За цей тиждень 2491
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 51080
За минулий місяць 68826
За весь час 934307
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
11 Жовтня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».
18 Вересня 2018
 Запрошуємо на службу учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри; осіб, які не проходили військову службу.
79 ОДШБр чекає офіцерський, сержантський та рядовий склад.
 
10 Вересня 2018
10 вересня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Саволюка у районному військовому комісаріаті відбулася повторна нарада з питань організації та проведення в районі осіннього призову
27 Серпня 2018
«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом – ред.). В той  же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку», - підкреслив Президент під час підписання документу на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних Сил під час робочої поїздки на Донеччину.
10 Серпня 2018
Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.
06 Серпня 2018
За дорученням Міністра оборони України, на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартував пілотний проект з підготовки військовослужбовців та громадян України, які мають ступінь вищої освіти не нижче “бакалавр”, на “лідерських курсах” терміном до 12 місяців для здобуття військового звання “молодший лейтенант” та призначення на первинні офіцерські посади.
24 Липня 2018
Барський районний військовий комісаріат інформує, що протягом 2018-2019 навчального року у Київському національному лінгвістичному університеті на денній формі навчання започатковується підготовка фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти зі спеціальності 035 Філологія, освітньо-професійна програма: Військовий переклад з двох західноєвропейських мов (англійська і німецька). 
19 Липня 2018
Військовий комісар Барського районного військового комісаріату підполковник Олег Томчак та його заступник, начальник відділення комплектування РВК майор Анатолій Шпильовський провели 19 липня нараду з очільниками територіальних громад району та працівниками органів місцевого самоврядування, відповідальними за ведення військового обліку.
21 Червня 2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби». Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.
04 Червня 2018

Увага! Для комплектування військової частини А 0853 (м.Бар) військовослужбовцями за контрактом потрібні водії з правами категорії «С», які проходили військову службу на посадах водіїв, віком до 35 років.