Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2302
Вчора 3082
За цей тиждень 11775
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60364
За минулий місяць 68826
За весь час 944107
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»

Міністерством Фінансів України наказом від 10.04.2015 року №408 затверджено форми: 

 

- Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; 

 

- Відомості про наявні об\\\'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості. 

Відповідно до п.10 ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів. 

- При заповненні форми № 1ДФ за І квартал 2015 року були допущені помилки у рядках щодо військового збору. Як виправити помилки і правильно відобразити військовий збір? 

 

Відповідно до п. 

Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що набрав чинності наказ Міністерства фінансів України  від 14.04.2015 р. N 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов\\\'язкове державне соціальне страхування», яким внесено зміни до Порядку формування та подання звітності щодо ЄСВ, та наказ  Міністерства фінансів України від 20. 

Міністерством фінансів України видано наказ від 14.04.2015 р. N 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов\\\'язкове державне соціальне страхування», яким внесено зміни до Порядку формування та подання звітності щодо ЄСВ. 

Відповідь на це питання дає ч.2 ст.25 Закону про ЄСВ. Там сказано: у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків платник зобов’язаний самостійно обчислити й сплатити їх із нарахуванням пені в порядку й розмірах, визначених цією статтею. 

Набув чинності Закон України від 9 квітня 2015 року № 332 "Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких лікарських засобів і медичних виробів". 

 

Закон тимчасово, до 31 березня 2019 року, звільняє від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів і медичних виробів та першого постачання лікарських засобів, медичних виробів на митній території України імпортером або виробником. 

Платник ПДВ, який здійснює операції з постачання товарів кінцевому споживачу з використанням двох і більше касових апаратів, самостійно може прийняти рішення щодо складання податкових накладних за такими операціями у такий спосіб: 

 

- складати окрему податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через окремий касовий апарат, в якій обсяг постачання та сума ПДВ повинні відповідати фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звіті такого касового апарату; 

 

- складати одну податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через усі касові апарати платника (в тому числі через ті, що знаходяться у філіях чи структурних підрозділах). 

Про це повідомила у своєму виступі на нещодавньому засіданні колегії райдержадміністрації заступник начальника - начальник Барського відділення Жмеринської ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Вінницькій області Тетяна Беліченко. 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 травня 2015 року №424-р Романа Насірова призначено Головою Державної фіскальної служби України. 

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 травня 2015 року №425-р Сергія Білана призначено першим заступником Голови Державної фіскальної служби України.