Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 145
Вчора 476
За цей тиждень 1570
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 9469
За минулий місяць 26015
За весь час 600104

Барська МДПІ  повідомляє, що у 2013 році Декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2012 році, громадяни мають змогу подати через Інтернет.

 

Для користування  послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. 

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій необхідно  подавати  в  електронному  вигляді – повідомив начальник  Барської МДПІ Олександр Цеплий.

 

За словами керівника податкового відомства, з 1 січня 2013 року подання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на  контрольній стрічці в пам’яті РРО, відповідно до вимог законодавства, є обов’язковим. 

Про  це  повідомив  начальник  Барської  МДПІ Олександр Цеплий.

 

За  словами керівника податкового відомства   надходження  до  місцевого  бюджету  становлять 3370,5 тис. 

З січня 2013 року вступив в дію стаття 265 Податкового кодексу  України про податок на нерухоме  майно, відмінне від  земельної ділянки. Відповідно до цієї  норми, платниками податків  є фізичні та юридичні особи, в тому  числі  нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. 

Безкоштовні ключі електронного цифрового підпису за адресою:

 

21027, м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 

Державна податкова служба повідомляє, що пунктом 31 розділу І Закону України від 20.11.2012 р. №5503 «Про внесення  змін  до  Податкового кодексу  України  щодо  перегляду ставок  деяких  податків  і зборів»  з 04  січня  2013  року  змінено  ставки  збору  за  користування  радіочастотним  ресурсом  України,  а  саме  вони  збільшилися  на 7,9  відсотка. 

З 1 січня 2013 року продаж чи обмін автомобіля не підлягає  оподаткуванню.  Порядок  оподаткування операцій з продажу (обміну)  об’єктів рухомого майна регламентовано ст.173 Податкового кодексу, до якої законом №5413 внесено зміни:

 

«З 1 січня 2013 року не оподатковуватиметься дохід, отриманий платником  податку від  продажу (обміну) протягом звітного (податкового ) року одного з об’єктів  рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, та/або мотоцикла, та/або мопеда». 

«Пульс податкової» - це антикорупційний проект податкової служби, покликаний подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.