Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 211
Вчора 1066
За цей тиждень 2033
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 15678
За минулий місяць 33048
За весь час 711465

Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, що набудуть чинності 2 березня 2015 року. 

Але не всім громадянам, а лише тим, які в минулому році отримували заробітну плату у зв\\\'язку з трудовими відносинами та виплати за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів, загальна сума яких перевищила 146160 гривень (120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року). 

Роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої зарплати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т. ч. у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці. 

У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України змін до податкового законодавства (зокрема, змін в оподаткуванні доходів фізичних осіб та справлянні акцизного податку, гармонізації бухгалтерського та податкового обліку, запровадження місцевого податку на майно, податкового компромісу тощо), Державною фіскальною службою України підготовлено відповіді на проблемні питання, з якими найчастіше звертаються платники податків, зборів, платежів. 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ інформує, що громадяни України, які є платниками податку на доходи фізичних осіб і в 2014 році платили за своє навчання або навчання члена сім\\\'ї першого ступеня споріднення, мають право на податкову знижку. 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі відповідних ліцензій та дозволів, про зміни в порядку подання звітності та сплати податкових зобов’язань, які впроваджені з 1 січня 2015 року згідно із Законом України від 28 грудня 2014 року № 71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи". 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ, система електронного адміністрування податку на додану вартість запроваджується поетапно: з 1 січня до 1 липня 2015 року - у тестовому режимі, з 1 липня 2015 року – на постійній основі. 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу платників податків, що Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон № 71) внесено зміни до Податкового кодексу України, згідно яких в рентну плату трансформовано ряд платежів, у зв’язку з чим рентна плата складається з: 

 

1. 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що листом Державної фіскальної служби України від 29.01.2015 р. №2627/7/99-99-17-03-01-17 «Про організацію роботи» надані роз’яснення щодо реформування загальнообов\\\'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці: 

 

«Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року 77-VШ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов\\\'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», яким внесено зміни, зокрема, до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов\\\'язкове державне соціальне страхування» та Кодексу законів про працю України. 

Барське відділення Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій  області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 р. № 14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.