Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 141
Вчора 476
За цей тиждень 1566
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 9465
За минулий місяць 26015
За весь час 600100
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує громадянам, які  у 2017 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, про обов’язок подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи до 01.05.2018 року.
Відповідно до п. п. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар.
Непрацюючий пенсіонер хоче добровільно сплатити єдиний внесок з метою перерахунку пенсії. Чи можна укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування?
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що 28.03.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №167 (далі – Постанова №167), якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 02. 
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триватиме до 2 травня 2018 року. Тож часу залишилось небагато. Фізичні особи зобов'язані подати не пізніше 2 травня п. 
Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року за № 204 внесено зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних. Зазначена постанова опублікована в «Урядовому кур'єрі» від 24 березня 2018 року № 57, тож набрала чинності саме із 24 березня. Відповідно до внесених змін встановлено, що операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години.
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує: платник податку має право включити до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених ним у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива
Згідно з п.п. 165.1.19 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування платника податку або члена сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення, дитини, яка перебуває під опікою або піклуванням платника податку, за умови документального підтвердження витрат, пов’язаних із наданням зазначеної допомоги 
Якщо впродовж 2017 року платник податків отримував доходи лише за участі податкових агентів, подавати декларацію про доходи йому не потрібно. Натомість, якщо такі доходи були отримані без податкових агентів або громадянин отримав минулоріч доходи, при отриманні яких зобов’язаний подати декларацію, то до 1 травня 2018 року має подати декларацію про доходи.
Згідно з п. 41 розділу IV Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, установи/підприємства за умови забезпечення належного зберігання касових документів мають право вести касову книгу в електронній формі за допомогою комп’ютерних засобів.