Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 153
Вчора 1066
За цей тиждень 1975
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 15620
За минулий місяць 33048
За весь час 711407
«Тіньова зарплата» або «зарплата у конвертах» стала однією із найбільших проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці.  
Позитивне рішення комісії про призначення житлової субсидії може бути прийнято лише у разі, коли особи на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії
Нещодавно ДФС було впроваджено у тестовому режимі систему E-Receipt, яка викликала великий інтерес з боку платників податків та громадян.
Завдяки електронному сервісу «Пошук фіскального чека» платники мають змогу оперативно отримати інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якій торгівельній точці будь-якого населеного пункту країни.
З 01 жовтня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України щодо зміни до порядків реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та книг обліку розрахункових операцій.
Заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах» сьогодні ДФС приділяється значна увага. Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє про встановлення нового режиму роботи Центрів обслуговування платників. З понеділка по четвер ЦОП працюють з 09 год 00 хв до 18 год 00 хв, у п'ятницю з 09 год 00 хв до 16 год 45 хв. Обідня перерва з 13 год 00 хв до 13 год 45 хв. 
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу, що громадяни, які ще не задекларували доходи, отримані ними у 2017 році, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік (далі – Декларація) та самостійно сплатити суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. 
 
За січень-вересень 2018 року до зведеного бюджету від платників Вінниччини надійшло майже 9,7 млрд. грн. платежів, що контролюються органами ДФС. Зазначена сума на 20 відсотків або на 1,6 млрд. грн. більша, ніж сплачена у відповідному періоді минулого року.
Рух українського суспільства на шляху європейського вибору, зростання добробуту громадян гальмується «тіньовою» економікою та нелегальною зайнятістю. Виплата «сірої» зарплати тільки на перший погляд сприяє зростанню доходів працівників і прибутків роботодавців. Насправді – це послаблює соціальний захист працівників, причетних до «тіньової» економіки, зменшує надходження до різних рівнів бюджетів та державних соціальних страхових фондів.
Кабінет Міністрів України доручив органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування провести комплексні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Тож з 5 жовтня органи фіскальної служби, Держпраці, Пенсійного фонду, Нацполіції розпочнуть комплексні перевірки з метою виявлення неоформлених працівників.