Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4101
Вчора 4977
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 35073
За цей місяць 109205
За минулий місяць 144650
За весь час 1231049
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом визначених строків, такий платник податків притягується до штрафу у таких розмірах:
Головне управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області нагадує платникам податку на додану вартість, що, відповідно до статті 201 Податкового кодексу України, при здійсненні операцій з постачання товарів або послуг, продавець зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Законом України від 23 листопада 2018 року N 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (далі - Закон N 2628) внесено зміни, зокрема, в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, які набули чинності з 01 січня 2019 року
Головне управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області звертається до громадян із попередженням щодо дій аферистів, які від імені посадових осіб фіскальної служби просять певні суми коштів за вчинення протиправних дій.
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, згідно з якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) не пізніше 1 травня 2019 року.
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2018 року
ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує громадянам, що у разі продажу ними іншим фізичним особам протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна: легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда, дохід, отриманий продавцем від такої операції, не підлягає оподаткуванню.
Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду.
ФОП, які застосовували спрощену систему оподаткування, подають податкові декларації востаннє за податковий (звітний) квартал, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що одержання ДФС інформації про використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин і виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету є підставою до проведення фактичної перевірки.