Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1366
Вчора 1299
За цей тиждень 1366
За минулий тиждень 8698
За цей місяць 19832
За минулий місяць 24702
За весь час 6136938
Питання співпраці між Україною та Болгарією обговорили депутатські групи з міжпарламентських зв’язків обох держав під час відеозустрічі
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї

Управління ветеринарної медицини в  Барському районі інформує про підсумки роботи за І півріччя  2013 року

Завдяки своєчасному ефективному здійсненню ветеринарною службою району профілактичних, санітарних та інших спеціальних заходів, вдалося забезпечити стабільно благополучну, контрольовану епізоотичну ситуацію. 

1.  По поголів’ю ВРХ в приватному секторі район займає 4 позицію в області, а це 9069 голів ВРХ. З них корів 6352. Щоденно в зимовий період районі заготовлюється 24 тонни молока, за місяць – 715 тон. 

Управлінням ветеринарної медицини в Барському районі були розробленні та затвердженні 9 сесією 6 скликання Барської районної Ради від 24 січня 2012 року «Правила утримання домашніх тварин у населених пунктах Барського району». 

За І квартал 2013 року спеціалістами служби ветеринарної медицини, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в районі проведено 5402 щеплень проти сибірки ВРХ, 42 щеплення – проти сибірки ДРХ та 44 щеплення проти сибірки коней з них. 

Цьогоріч держава буде виплачувати дотацію за здані на переробні підприємства ВРХ та свиней. На цю програму в першому півріччі  передбачено спрямувати 15 мільйонів гривень. Таким чином, держава стимулюватиме надходження на переробні підприємства худоби від господарств населення. 

В зв’язку зі зверненням громадян щодо розміру плати за послуги, які надаються установами, що належать до сфери управління державної ветеринарної та фітосанітарної служби, з питань ветеринарної медицини повідомляємо, що за клінічний огляд великої рогатої худоби, коней, свиней (1гол. 

Ідентифікація тварин є одним із способів відслідковувати походження тварин та продукції тваринницького походження та запобігання потрапляння  неякісної продукції на стіл споживача. Лише  ідентифіковані та зареєстровані тварини можуть бути під постійним контролем ветеринарного спеціаліста. 

Завдяки своєчасному ефективному здійсненню ветеринарною службою району профілактичних, санітарних та інших спеціальних заходів, вдалося забезпечити стабільно благополучну, контрольовану епізоотичну ситуацію.

 

Все наявне поголів’я тварин та птиці в господарствах всіх форм власності  в повному обсязі охоплене необхідними обов’язковими дослідженнями, щепленнями та обробками з дотриманням відповідних термінів і схем вакцинацій. 

1. Найменування органу державного контролю, місцезнаходження, телефон, електрона адреса, ПІБ/б керівника.
 Управління ветеринарної медицини в Барському районі, розташоване за адресою: 23000;Вінницька область; м.