Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 528
Вчора 451
За цей тиждень 979
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18003
За минулий місяць 15342
За весь час 227621
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, в особистому підсобному господарстві громадянки, яка проживає в с. Арапівка Луганської області, було зареєстровано захворювання та загибель 2 голів свиней.
Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області нагадує, що  недотримання температурного режиму в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах може негативно вплинути на здоров’я дітей і підлітків.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 30.10.2017 в господарстві ПП «Прокопчук Н.С.» (с. Кустин, Рівненський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
2 листопада відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проведено нараду-семінар щодо організації харчування дітей у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах району.
Грип вважається одним з найнебезпечніших вірусів. З плином часу штами грипу модифікуються. Різні штами схрещуються між собою, породжуючи нові різновиди і зводячи нанівець придбаний раніше імунітет. Грип залишається неконтрольованою або малокерованою інфекцією.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, 28.10.2017 в господарстві ФОП «Колотило Н.В.» (с. Іспас, Вижницький район, Чернівецька область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, 25.10.2017 в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Криничне Болградського району Одеської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Сальмонельоз становить серйозну медичну і соціальну проблему. Це зумовлено, насамперед, широким його поширенням, часто тяжким перебігом, особливо у дітей раннього віку і в літніх людей, можливістю хронізації процесу. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, 21.10.2017 в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Бариш Бучацького району Тернопільської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.