Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 422
Вчора 219
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 5125
За цей місяць 63031
За минулий місяць 57882
За весь час 497969
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, 17.04.2018 в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70 (м. Бердичів, Житомирська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Барське районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області надає інформацію щодо основних умов для прийняття в експлуатацію закладів відпочинку та оздоровлення для дітей і дорослих.
Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин, зобов'язані дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь.
Проведення весняно-польових робіт та збирання врожаю завжди пов’язане з ризиком можливого виникнення епідемічних ускладнень, харчових отруєнь та отруєнь хімічної етіології серед працюючих на сільськогосподарських угіддях.
Вчені довели, що під час спалювання пластикових квітів та вінків виділяється «ціла таблиця Мендєлєєва», велика кількість діоксинів, які отруюють довкілля і мають негативний вплив на стан здоров’я людини, можуть приводити до розвитку онкологічних захворювань.
 
Із кожним днем все більше установ, підприємств, організацій та жителів Барського району долучаються до акції «За чисте довкілля». Разом із тим, на превеликий жаль, не було досягнуто основної мети - залучення всіх верств населення до участі у проведенні акції.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, 05.04.2018 на сміттєзвалищі поблизу дачного кооперативу «Барвінок» біля траси Н-24 між с. Себино та с. Піски (Новоодеський район) було виявлено труп дикого кабана.
Актуальність дотримання санітарно-гігієнічних вимог при роботі з пестицидами та агрохімікатами обумовлена наступними чинниками: 
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 4 квітня під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.  
Споживачі звільняються від сплати судового збору. Таке рішення № 14-57цс18 21 березня 2018 року ухвалила Велика палата Верховного Суду України.