Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 78
Вчора 1771
За цей тиждень 78
За минулий тиждень 15039
За цей місяць 35152
За минулий місяць 33604
За весь час 769824
В Україні епідеміологічна ситуація з грипом та гострими респіраторними інфекціями є прогнозованою та властивою для початку сезону. Саме час подумати про ефективну профілактику найбільш важкої із всіх респіраторних вірусних інфекцій – грипу.
У зв’язку з несприятливими погодними умовами та зниженням температури атмосферного повітря, з метою профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій пропонуємо забезпечити систематичний щоденний контроль за навчальними закладами у частині дотримання температурного режиму
8 листопада під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова відбулося засідання ДНПК.  
У зв’язку з тим, що в Україні з кожним роком все більше реєструється випадків захворювання свиней африканською чумою, а у 2018 році випадки АЧС зафіксовані на території сусідніх з Вінниччиною областей: Одеської, Хмельницької, Київської, Житомирської, Черкаської, Чернівецької, Кіровоградської, - існує реальна загроза занесення вірусу на територію Барського району (останній випадок у липні 2017 року).
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 6 листопада під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
Щорічно в Україні реєструються випадки групових захворювань сальмонельозом, особливо під час проведення днів народжень, весіль, проводів, поминок, тощо. Не став винятком і наш район, зокрема с.Чемериси-Барські, де 21 вересня 2018 року після поминального обіду в кафе «Марсилія» зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції.
У зв’язку іх хімічними викидами в атмосферу ПрАТ «Кримський Титан» (у ніч проти 24 серпня на анексованому півострові Крим в місті Армянськ на підприємстів стався викид невідомої речовини. На дахах будинків і на листях дерев з'явився жовтий наліт, стояв запах кислоти. Люди почали скаржитися на погане самопочуття. За кілька днів з міста почали вивозити дітей, а хімічна отрута дійшла до материкової України), що спричинило серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області на агропродовольчих ринках в т.ч і на ринку м. Бар, посилено державний контроль за обігом харчових продуктів із зазначених районів Херсонщини.
Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в черговий раз звертає увагу на нові випадки захворювання ботулізму.
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 4 вересня під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питань ліквідації сказу тварин у дворі гр. О. в селищі Копайгород та закритті карантину в с.Семенки.
Барське районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області рекомендує:
- виберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд. Важливо перед школою пройти профогляд, щоб пересвідчитись, що зі здоров’ям дитини усе гаразд, отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у школі.