Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 591
Вчора 1043
За цей тиждень 6319
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 21445
За минулий місяць 19152
За весь час 678034
Щорічно в Україні реєструються випадки групових захворювань сальмонельозом, особливо під час проведення днів народжень, весіль, проводів, поминок, тощо. Не став винятком і наш район, зокрема с.Чемериси-Барські, де 21 вересня 2018 року після поминального обіду в кафе «Марсилія» зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції.
У зв’язку іх хімічними викидами в атмосферу ПрАТ «Кримський Титан» (у ніч проти 24 серпня на анексованому півострові Крим в місті Армянськ на підприємстів стався викид невідомої речовини. На дахах будинків і на листях дерев з'явився жовтий наліт, стояв запах кислоти. Люди почали скаржитися на погане самопочуття. За кілька днів з міста почали вивозити дітей, а хімічна отрута дійшла до материкової України), що спричинило серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області на агропродовольчих ринках в т.ч і на ринку м. Бар, посилено державний контроль за обігом харчових продуктів із зазначених районів Херсонщини.
Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в черговий раз звертає увагу на нові випадки захворювання ботулізму.
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 4 вересня під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питань ліквідації сказу тварин у дворі гр. О. в селищі Копайгород та закритті карантину в с.Семенки.
Барське районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області рекомендує:
- виберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд. Важливо перед школою пройти профогляд, щоб пересвідчитись, що зі здоров’ям дитини усе гаразд, отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у школі.
За поточний період оздоровчої компанії у закладах оздоровлення та відпочинку перебувало загалом 1109 дітей, зокрема: 709 - в КЗ «Оздоровчий табір «Фортуна» с.Митки, 65 - в обласному дитячому тубсанаторії «Зелений гай» с.Маньківці, 335 - в літніх мовних таборах з денним перебуванням.

Епізоотична ситуація щодо поширення африканської чуми свиней (АЧС) у Європі залишається складною. Тенденція до погіршення простежується впродовж 2018 року, а особливо – за результатами липня поточного року. 

Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Одеській, Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях з 27.07 по 31.07.2018 на території вказаних областей було зареєстровано 5 випадків захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Від нітратного забруднення страждають грунтові води по всій Україні. Перевищення їх вмісту в складі води призводить до важких захворювань, зокрема до водно-нітратної метгемоглобінемії, яка може стати причиною незворотних станів і смерті. Цього року мав місце випадок смерті дитини до року, що можливо пов'язана із вживанням дитячої суміші, яку приготували на криничній воді, забрудненій нітратами.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області з 19.07 по 25.07.2018 на території області було зареєстровано 4 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)