Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5012
Вчора 7585
За цей тиждень 39698
За минулий тиждень 51916
За цей місяць 76877
За минулий місяць 224679
За весь час 4069632
Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 27 лютого розпочато  інформаційну кампанію з протидії проникненню коронавірусу.
У відповідності до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» насінництво та розсадництво є одним з напрямків органічного виробництва. 
25 лютого відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації щодо посилення заходів з недопущення занесення та розповсюдження захворювання свиней на африканську чуму на території Барського району.
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що, згідно з результатами досліджень випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, встановлено діагноз на африканську чуму свиней в ТОВ «Агро-Астра» с.Коровайна Немирівського району Вінницької області.
З метою отримання насіння перехреснозапильних культур з високими сортовими якостями необхідно при їх вирощуванні дотримуватися норм просторової ізоляції, щоб захистити посіви від запилення іншими видами, сортами та гібридами цих сільськогосподарських культур.
31 січня голова районної державної адміністрації Євгеній Дубовий провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.    
 
27 січня за ініціативи районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації щодо посилення заходів з недопущення занесення та розповсюдження захворювання грипу птиці на території району. 
 
Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 18.01.2020 в ПП «Хутір» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) було зареєстровано загибель птиці.
У 2019 році було встановлено погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо ботулізму, спеціалісти Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів взяли участь у розслідуванні 102 випадків захворювання на ботулізм, під час яких постраждало 112 осіб. Найбільше випадків зафіксовано у Запорізькій, Чернігівській, Житомирській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій  областях та у м. Київ.
 

Користь риби роблять її невід’ємною частиною раціону багатьох людей. Цінні поживні, дієтичні і навіть лікарські властивості продукту благотворно впливають на організм . Рибу солять, коптять, сушать, смажать, варять — загалом, роблять з нею усе, що дозволяє багата фантазія.