Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2585
Вчора 2959
За цей тиждень 2585
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 51174
За минулий місяць 68826
За весь час 934402
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
Купуючи контрафактне чи фальсифіковане насіння, аграрії стикаються з такими проблемами, як погані сходи або взагалі їхня відсутність, низька врожайність, низька якість врожаю, різнобій сорту, хвороби.
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 13 лютого 2019 року під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Іванова М.О. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії про зняття карантину з села Киянівка, щодо захворювання на сказ тварин.
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 11лютого 2019 року під керівництвом заступника  голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Іванова М.О. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії про зняття карантину з двору громадянки Сауляк Л.П. вул. Травнева,18 та з села Біличин, щодо захворювання на сказ тварин.
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Київській, Харківській, Тернопільській та Чернівецькій областях з 01.02.2019 по 06.02.2019 було зареєстровано 5 випадків захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Донецькій та Миколаївській областях з 23.01.2019 по 30.01.2019 було зареєстровано 2 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області продовжується робота щодо моніторингу дотримання повітряно-температурного режиму в навчально-виховних закладах району. 
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 23 січня під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Для зберігання обирають тільки найкращі рослини. Бажано, щоб вони були стійкі до хвороб і володіли приємним ароматом і відмінною продуктивністю. 
Протягом 2018 року фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області з приводу дотримання санітарного законодавства загалом проведено 103 перевірки: 17- планових, 36 - позапланових (в тому числі за заявами фізичних і юридичних осіб –27) та 50 комісійних перевірок.
18 січня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА з питання виявлення сказу тварин у водно-болотних угіддях біля сіл Іванівці та Ялтушків Барського району та щодо епізоотичної ситуації на території району