Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1172
Вчора 620
За цей тиждень 2440
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 25087
За минулий місяць 33171
За весь час 336087
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території сміттєзвалища біля смт Врадіївка (Врадіївський район) знайдено чотири трупи домашніх свиней та на території мисливського угіддя ТОВ «Мисливців та рибалок Білоусівки» (Вознесенський район) було проведено відстріл диких кабанів.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в ПП «Меренюк І.Ф.» (с. Молодія, Глибоцький район, Чернівецька область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
13 лютого під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА, першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питань ліквідації сказу тварин у дворі гр. Т. і в населеному пункті с. Митки.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, на території мисливського угіддя «Шайтанська лісова дача» (Великоновосілківський район) було виявлено три трупи диких кабанів.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, на території мисливських угідь: Тарасівське лісництво урочище «Кобилець» (Тячівський район), ДП «Мокранське ЛМГ» урочище «м. Ульний Брадул» (Тячівський район), Копашнівське лісництво урочище «Тургалина» (Хустський район), Золотарське лісництво урочище «Гамба» (Хустський район), Березівське лісництво урочище «Слатина» (Хустський район), Монастирецьке лісництво урочище «Горб» (Хустський район) було виявлено труп дикого кабана та проведено відстріл диких кабанів.
Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що з початку року в Барському районі зареєстровано 1 випадок ботулізму, де постраждалий пов’язує своє захворювання із вживанням м’ясної консерви домашнього приготування.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, 24.01.2018 в підсобному господарстві в м. Запоріжжя було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, в особистому підсобному господарстві громадянина в смт Мізоч (Здолбунівський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 24 січня під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.  
У зв'язку зі зниженням температури повітря, звертаємо увагу батьків на дотримання фізіологічних та гігієнічних вимог щодо одягу дітей взимку.
Основна вимога – дитина повинна бути одягнена відповідно до температури на вулиці та інтенсивності рухової активності.