Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6877
Вчора 7401
За цей тиждень 47130
За минулий тиждень 57144
За цей місяць 137294
За минулий місяць 254341
За весь час 2215285
Влітку дуже гостро стає питання небезпеки отруєнь кавунами та динями. Ніколи не потрібно забувати про те, що навіть куплена в правильний час всіма улюблена велика ягода може стати причиною сумних наслідків.
 
Триває сезон свіжих овочів та фруктів, прогулянок на природі та ігор з домашніми улюбленцями, що в рази підвищує небезпеку заразитися гельмінтами.
Затверджені Норми природних втрат зерна та продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах та Порядок розрахунку норм природних втрат зерна та продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах.
У Барському районі з початку оздоровчого періоду функціонувало 9 закладів оздоровлення та відпочинку, в т. ч. 7 закладів відпочинку з організованим харчуванням дітей на базі закладів освіти (пришкільні табори) та 2 заклади оздоровлення (позаміський КЗ «Оздоровчий табір "Фортуна", с. Митки, і Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай», с.Маньківці Барського району).
Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. У результаті обстеження учням видається довідка затвердженої форми (№ 086-1/о) для подання в навчальний заклад. Крім того, якщо дитина одержала нові щеплення, потрібно оновити карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о). 
Жнива – гаряча пора на сільгосппідприємствах. Тож для забезпечення безперервної роботи осіб, які в них задіяні, більшість підприємств організують їх харчування.
Рекомендовані етапи внутрішньогосподарського контролю в системі насінництва - /upload/file/2019/072019/etapu_kontrolyu.doc
У зв'язку з тим, що сезон збору грибів у розпалі, Барське районне управління ГУ ДПСС у Вінницькій області попереджає мешканців м.Бар та Барського району, а також гостей щодо небезпеки отруєння грибами. Кожного року з настанням грибного сезону, як правило створюється неблагополучна епідемічна ситуація щодо отруєння грибами. 
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Харківській, Херсонській та Донецькій областях з 06.06.2019 по 26.06.2019 було зареєстровано 3 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Ботулізм - гостра токсикоінфекція, яка виникає внаслідок вживання неправильно приготовлених і збережених консервів. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей (смаку, запаху).