Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4014
Вчора 4977
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 34986
За цей місяць 109118
За минулий місяць 144650
За весь час 1230955
Наближається пора Великодніх свят та поминальних днів. У період свят, зазвичай, люди готують та споживають багато різноманітних страв. Нерідко ці страви зберігаються протягом тривалого часу, буває і у неналежних умовах. Це підвищує ризик псування харчових продуктів і, як наслідок, можливості виникнення харчових отруєнь.
В Україні щорічно із укусами кліщів до закладів охорони здоров’я звертаються в середньому 20 000 людей. В минулому році 517 випадків хвороби Лайма було зареєстровано у Вінницькій області. Сезон найбільшої активності кліщів припадає на травень-жовтень, проте, зважаючи на різке потепління, вже в квітні спостерігається їх активізація.
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Донецькій, Миколаївській та Хмельницькій областях з 04.04.2019 по 10.04.2019 було зареєстровано 3 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області, з 27.03.2019 по 03.04.2019 було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), а саме: 27.03.2019 на території Національного заповідника о.Хортиця м.Запоріжжя виявлено три трупи диких свиней
За І квартал 2019 року фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Барського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області з приводу дотримання санітарного законодавства загалом проведено 41 перевірку
Обізнаність працівників сільськогосподарських підприємств з вимогами санітарного законодавства у сфері застосування пестицидів та агрохімікатів, зокрема, ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» від 03. 
Щороку навесні, з початком дачного сезону, пожвавлюється реалізація насіння овочевих культур та садивного матеріалу (саджанців) багаторічних рослин на ринках роздрібними продавцями та спеціалізованими магазинами. Кожен з нас родом із села і потяг до землі певно є в кожного українця, тому і хочемо щось посадити навесні, щоб потім спожити вирощені власними руками плоди. 
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 14 березня під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з питання зняття карантинних обмежень з села Козарівка щодо захворювання на сказ тварин.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, 05.03.2019 в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Котляреве Вітовського району Миколаївської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Урожайність сільськогосподарських культур залежить не тільки від рівня агротехніки на даному полі, а й від правильно підібраних сортів, їх ознак і властивостей. Сорт - найдешевший засіб підвищення врожайності, поліпшення якості продукції, зниження її собівартості, а саме це і є головною метою вирощування кожної культури.