Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 322
Вчора 6859
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 43233
За цей місяць 176956
За минулий місяць 218315
За весь час 3504852
Ми проводимо переговори щодо звільнення українців, які перебувають у Росії та на тимчасово окупованій території – Володимир Зеленський
У 2019 році було встановлено погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо ботулізму, спеціалісти Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів взяли участь у розслідуванні 102 випадків захворювання на ботулізм, під час яких постраждало 112 осіб. Найбільше випадків зафіксовано у Запорізькій, Чернігівській, Житомирській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій  областях та у м. Київ.
 

Користь риби роблять її невід’ємною частиною раціону багатьох людей. Цінні поживні, дієтичні і навіть лікарські властивості продукту благотворно впливають на організм . Рибу солять, коптять, сушать, смажать, варять — загалом, роблять з нею усе, що дозволяє багата фантазія. 

Грип та ГРВІ залишаються одними із небагатьох інфекційних хвороб, що не мають тенденції до зниження та практично є єдиною інфекцією, епідемії якої виникають щорічно. 
17 грудня на базі Барської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада, присвячений обговоренню впровадження системи НАССР в освітніх закладах області.
14 листопада в Барській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області позиціонує себе, як клієнтоорієнтовану організацію. Наші спеціалісти завжди докладають максимум зусиль, аби жителі області були задоволені якістю надаваних послуг.
Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті, збудником якого є віруси трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів.
Впродовж останнього тижня в Україні зафіксували захворювання на дифтерію. Декілька випадків були зареєстровані на Закарпатті та у Києві. На Вінниччині випадків інфекційного захворювання наразі не виявлено.
З 4 листопада розпочинається друга шкільна чверть, тому вже сьогодні необхідно подбати про належний повітряно-температурний режим у класних кімнатах та кабінетах.
Відповідно до статті 12 ЗУ «Про насіння і садивний матеріал» реалізацію насіння мають право здійснювати юридичні особи або фізичні особи підприємці