Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 867
Вчора 468
За цей тиждень 1335
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 18705
За минулий місяць 46376
За весь час 579412
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, в особистому підсобному господарстві громадянина (с. Антонівці, Шумський район, Тернопільська область) було зареєстровано загибель свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, 13.06.2018 в особистих підсобних господарствах громадян в с. Приморське (Василівський район, Запорізька область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, 10.06.2018 в особистому підсобному господарстві (с. Калинівка, Бахмутський район, Донецька область) зареєстровано захворювання та загибель свиней.
Літо, літо, літечко… — золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. А побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження, чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.
Випускний вечір – урочисте свято закінчення школи, подібний до першого балу, що відкриває дорогу в нове доросле життя.
Кожні  батьки та класні керівники зараз в клопотах і думках про те, як влаштувати випускникові незвичайне та яскраве свято, свято яке залишиться в серці кожного назавжди.
 
ПАМ´ЯТКА щодо організації проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах
 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області 27.05.2018 в особистому підсобному господарстві (с. Гільча, Здолбунівський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області 23.05.2018 в підсобному господарстві психоневрологічного інтернату (с.  Мале Старосілля, Смілянський район, Черкаська область) було зареєстровано захворювання та загибель свині.
Пам'ятка: "Медико-санітарне забезпечення роботи пришкільного табору"
Поради батькам: як відправити дитину до оздоровчого табору