Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 192
Вчора 582
За цей тиждень 1698
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 7220
За минулий місяць 16516
За весь час 618424
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів

Епізоотична ситуація щодо поширення африканської чуми свиней (АЧС) у Європі залишається складною. Тенденція до погіршення простежується впродовж 2018 року, а особливо – за результатами липня поточного року. 

Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Одеській, Запорізькій, Донецькій та Херсонській областях з 27.07 по 31.07.2018 на території вказаних областей було зареєстровано 5 випадків захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Від нітратного забруднення страждають грунтові води по всій Україні. Перевищення їх вмісту в складі води призводить до важких захворювань, зокрема до водно-нітратної метгемоглобінемії, яка може стати причиною незворотних станів і смерті. Цього року мав місце випадок смерті дитини до року, що можливо пов'язана із вживанням дитячої суміші, яку приготували на криничній воді, забрудненій нітратами.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області з 19.07 по 25.07.2018 на території області було зареєстровано 4 випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
Районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області пропонує до уваги власників транспортних засобів пам'ятку про права автомобілістів у разі заправлення ДТЗ неякісним паливом.
Районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області пропонує до уваги жителів району пам'ятку про права споживачів у сфері житлово-комунального господарства.
Районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області пропонує до уваги жителів району пам'ятку споживачеві "Якщо ваші права порушено"
Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Одеській, Херсонській, Черкаській, Рівненській та Сумській областях з 09.07.2018 по 16.07.2018 на території вказаних областей було зареєстровано 7 випадків захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
З початку року в Барському районі на кір захворіло загалом 40 осіб, з них 27 дітей. У порівнянні з минулими роками, кількість хворих на кір зросла. У більшості хворих перебіг захворювання середньої важкості (80 відс.), у 8 хворих (20 відс.) - важкий перебіг. Практично кожен четвертий хворий - це дитина у віці від 1 до 4 років. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, в ПАТ  «Мирогощанський аграрій» (колишній ДП «Мирогощанський іподром») (с. Костянець, Дубенський район, Рівненська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.