Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 77
Вчора 466
За цей тиждень 970
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7262
За минулий місяць 10801
За весь час 179822
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 10.09.2017 в особистому підсобному господарстві громадянина в с. Топорівці, Городенківського району, Івано-Франківської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней. 

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 07.09.2017 в особистому підсобному господарстві громадянина в смт. Залізничне Козятинського району Вінницької області було зареєстровано захворювання та загибель свиней. 

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, на території сільськогосподарського підприємства ФГ «Плехів-Агро» (с. Плехів, Оржицький р-н, Полтавська обл.) було виявлено загибель 48 голів свиней з характерними ознаками для африканської чуми свиней (АЧС). 

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, 29.08.2017 на відстані близько 1 км від м. Яготин Київської області було виявлено труп домашньої свині.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. 
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, 28.08.2017 на території колишнього складу хімічних добрив, на околиці с. Фарбоване Яготинського району Київської області було виявлено чотири трупи домашніх свиней.
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, в урочищі "Шаланківська гора" ТМР "Лісівник" Виноградівського району та в урочищі "Калина" лісомисливських угідь ДП "СЛАП" Іршава агроліс" Іршавського району Закарпатської області було виявлено труп дикого кабана, а також проведено відстріл дикого кабана.
Увага! В м.Миколаєві виникла висока вірогідність до виникнення захворюваності на холеру! При проведенні планового соціально – гігієнічного моніторингу води відкритих водойм на наявність збудників інфекцій у районі пішохідного Інгульського мосту (р. 
Гриби – не тільки смачний, але й небезпечний продукт харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Симптоми отруєння грибами можуть варіюватися від розладу шлунку до загрозливої життю поліорганної недостатності зі смертельним результатом.
За даними Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку, тільки 30% школярів залишаються відносно здоровими. Саме в шкільні роки збільшується на 20% кількість дітей, що мають хронічні захворювання, а частота хронічної патології зростає в 1,6 раза.  
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, 10.08.2017 в філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" (с. Коров’є, Теофіпольський район, Хмельницька область) було зареєстровано захворювання та загибель 64 голів свиней різних вікових груп.