Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2403
Вчора 3082
За цей тиждень 11876
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60465
За минулий місяць 68826
За весь час 944218
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
30 Листопада 2016

Кожен дієздатний громадянин має право розпоряджатися своїм майном, у тому числі і на випадок своєї смерті. Таке розпорядження називається заповітом. У заповіті встановлюється, яке майно і кому передається після смерті спадкодавця. 

08 Листопада 2016

Про отримання безоплатної правової допомоги йшлося 7 листопада під час робочої зустрічі, проведеної представником Барського бюро правової допомоги Сергієм Орищуком з педагогічним колективом Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ. 

31 Жовтня 2016

Іноземні громадяни та особи без громадянства можуть набувати права власності на земельні ділянки несільськогосподарського призначення в межах населених пунктів, а також на земельні ділянки несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів 

26 Жовтня 2016

25 жовтня фахівцями Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Орищуком та Альоною Слободянюк була проведена робота мобільного пункту консультування на базі Барського районного центру зайнятості 

24 Жовтня 2016

До Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нерідко звертаються учасники бойових дій, зокрема, антитерористичної операції. Одним з питань, актуальних для них, є питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. 

03 Жовтня 2016

Барське бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає інформацію щодо роботи мобільного пункту консультування в Копайгороді та Ялтушкові протягом ІV кварталу 2016 року. 

 

03 Жовтня 2016

До Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги часто звертаються жителі району стосовно питання примусового зняття з реєстрації осіб 

30 Вересня 2016

29 вересня представники Барського бюро правової допомоги завітали до Барської районної бібліотеки, де проводилися збори, на яких були присутні всі бібліотекарі району. В першу чергу керівник бюро привітав усіх присутніх бібліотекарів з їхнім професійним святом 

28 Вересня 2016

28 вересня відбулась зустріч представників Барського бюро правової допомоги Орищука Сергія та Слободянюк Альони з в.о. голови Барського районного суду Хитруком Володимиром Миколайовичем.  

28 Вересня 2016

Працівниками Барського бюро правової допомоги Орищуком Сергієм та Слободянюк Альоною 28 вересня було проведено вуличне інформування серед мешканців міста та району щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги.