Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 127
Вчора 476
За цей тиждень 1552
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 9451
За минулий місяць 26015
За весь час 600084
23 Грудня 2016

До Барського бюро правової допомоги звернулась громадянка К. з питання виплати соціальної стипендії - як дитині-сироті. У зв’язку з цим надаємо відповідне роз’яснення для більшого кола осіб. 

15 Грудня 2016

Барське бюро правової допомоги надає роз‘яснення стосовно того, хто та за яких умов може стати платником єдиного податку кожної з чотирьох можливих груп. 

07 Грудня 2016

6 грудня в рамках проведення тижня права спеціалістами Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Орищуком та Альоною Слободянюк було проведено лекцію серед студентів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу 

30 Листопада 2016

Кожен дієздатний громадянин має право розпоряджатися своїм майном, у тому числі і на випадок своєї смерті. Таке розпорядження називається заповітом. У заповіті встановлюється, яке майно і кому передається після смерті спадкодавця. 

08 Листопада 2016

Про отримання безоплатної правової допомоги йшлося 7 листопада під час робочої зустрічі, проведеної представником Барського бюро правової допомоги Сергієм Орищуком з педагогічним колективом Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ. 

31 Жовтня 2016

Іноземні громадяни та особи без громадянства можуть набувати права власності на земельні ділянки несільськогосподарського призначення в межах населених пунктів, а також на земельні ділянки несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів 

26 Жовтня 2016

25 жовтня фахівцями Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Орищуком та Альоною Слободянюк була проведена робота мобільного пункту консультування на базі Барського районного центру зайнятості 

24 Жовтня 2016

До Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нерідко звертаються учасники бойових дій, зокрема, антитерористичної операції. Одним з питань, актуальних для них, є питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. 

03 Жовтня 2016

Барське бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає інформацію щодо роботи мобільного пункту консультування в Копайгороді та Ялтушкові протягом ІV кварталу 2016 року. 

 

03 Жовтня 2016

До Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги часто звертаються жителі району стосовно питання примусового зняття з реєстрації осіб