Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2015
Вчора 7730
За цей тиждень 44430
За минулий тиждень 51916
За цей місяць 81609
За минулий місяць 224679
За весь час 4074395
01 Квітня 2019
Важко знайти людину, якій би подобалося дихати димом від тліючого листя чи палаючого степу. Багато хто хотів би, щоб ці порушення припинилися, але як досягти цього - не знають. Починаючи боротьбу із паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон у будь-якому випадку на вашій стороні.
28 Лютого 2019
Збитки, заподіяні власнику транспортного засобу пошкодженням його автомобіля внаслідок падіння дерева на проїжджу частину дороги, спричинені внаслідок неналежного виконання своїх обов'язків комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, що є балансоутримувачем зелених насаджень, відшкодовуються таким балансоутримувачем страховій компанії в порядку регресу.
31 Січня 2019
У минулому 2018 році був прийнятий Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».
29 Грудня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась громадянка Т. з питання звільнення її від батьківської плати за перебування дітей у дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності, оскільки їй відмовили попри наявність в неї довідки про статус малозабезпеченої сім’ї.
27 Грудня 2018
Барське бюро правової допомоги надає інформацію про графіки роботи дистанційних пунктів консультування на І квартал 2019 року в селищі Копайгород, селі Лука-Барська та в районному центрі зайнятості.
30 Листопада 2018
Оскільки після закінчення терміну введення воєнного стану, а саме - з 31 грудня 2018 року, починається передвиборча кампанія президентських виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року (ці події завжди передбачають проведення масових заходів та мітингів), тому є доцільним нагадати громадянам про те, як збиратися мирно, законно, не створюючи конфліктних ситуацій та банальних непорозумінь. 
23 Жовтня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась гр. Я. з питання відвідування її дитиною дошкільного навчального закладу під час перебування нею у відпустці по догляду за дитиною до шести років, яка потребує стороннього догляду. 
14 Вересня 2018
Кожен працівник може потрапити у ситуацію, коли роботодавець звільняє його у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників, та при цьому порушує приписи законодавства про працю і права працівника. Що ж потрібно у такому випадку знати працівнику та як йому захистити свої права? 
21 Серпня 2018
Вимагати для перевірки поліс страхування поліцейські мають право в двох конкретних випадках: при складанні протоколу про порушення правил дорожнього руху; при оформленні дорожньо-транспортної пригоди.
12 Липня 2018
Згідно з частиною першою статті 47 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Днем звільнення вважається останній день роботи.