Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 66
Вчора 616
За цей тиждень 3724
За минулий тиждень 7757
За цей місяць 21712
За минулий місяць 403964
За весь час 6085723
Дотримуйся правил! Не дай COVID шансів!
Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами – членами СНД
16 Вересня 2020
Згідно пункту 2 статті 62 Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2017 року № 1556-VII особи, які навчаються у закладах вищої освіти за денною формою навчання за кошти державного або місцевого бюджету мають право на отримання академічної та соціальної стипендії у встановленому законом порядку.
 
16 Вересня 2020
Стаття 21 Конституції України зазначає, що «усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах», а стаття 53 наголошує, що «держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам».
 
29 Травня 2020
Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. 
 
Цей строк визначений ст.115 Кодексу Законів про Працю України та частиною першою ст.21 Закону України «Про відпустки».
22 Квітня 2020
Часто так стається, що родичі або близькі люди вмирають на тимчасово окупованій території (АР Крим, Луганської та Донецької областей), при цьому видається свідоцтво про смерть, яке не визнається на території України, а тому виникає необхідність встановлення факту смерті.
01 Квітня 2019
Важко знайти людину, якій би подобалося дихати димом від тліючого листя чи палаючого степу. Багато хто хотів би, щоб ці порушення припинилися, але як досягти цього - не знають. Починаючи боротьбу із паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон у будь-якому випадку на вашій стороні.
28 Лютого 2019
Збитки, заподіяні власнику транспортного засобу пошкодженням його автомобіля внаслідок падіння дерева на проїжджу частину дороги, спричинені внаслідок неналежного виконання своїх обов'язків комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, що є балансоутримувачем зелених насаджень, відшкодовуються таким балансоутримувачем страховій компанії в порядку регресу.
31 Січня 2019
У минулому 2018 році був прийнятий Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».
29 Грудня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась громадянка Т. з питання звільнення її від батьківської плати за перебування дітей у дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності, оскільки їй відмовили попри наявність в неї довідки про статус малозабезпеченої сім’ї.
27 Грудня 2018
Барське бюро правової допомоги надає інформацію про графіки роботи дистанційних пунктів консультування на І квартал 2019 року в селищі Копайгород, селі Лука-Барська та в районному центрі зайнятості.
30 Листопада 2018
Оскільки після закінчення терміну введення воєнного стану, а саме - з 31 грудня 2018 року, починається передвиборча кампанія президентських виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року (ці події завжди передбачають проведення масових заходів та мітингів), тому є доцільним нагадати громадянам про те, як збиратися мирно, законно, не створюючи конфліктних ситуацій та банальних непорозумінь.