Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2400
Вчора 7598
За цей тиждень 24868
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 63318
За минулий місяць 247663
За весь час 4786261
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
29 Травня 2020
Заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. 
 
Цей строк визначений ст.115 Кодексу Законів про Працю України та частиною першою ст.21 Закону України «Про відпустки».
22 Квітня 2020
Часто так стається, що родичі або близькі люди вмирають на тимчасово окупованій території (АР Крим, Луганської та Донецької областей), при цьому видається свідоцтво про смерть, яке не визнається на території України, а тому виникає необхідність встановлення факту смерті.
01 Квітня 2019
Важко знайти людину, якій би подобалося дихати димом від тліючого листя чи палаючого степу. Багато хто хотів би, щоб ці порушення припинилися, але як досягти цього - не знають. Починаючи боротьбу із паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон у будь-якому випадку на вашій стороні.
28 Лютого 2019
Збитки, заподіяні власнику транспортного засобу пошкодженням його автомобіля внаслідок падіння дерева на проїжджу частину дороги, спричинені внаслідок неналежного виконання своїх обов'язків комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, що є балансоутримувачем зелених насаджень, відшкодовуються таким балансоутримувачем страховій компанії в порядку регресу.
31 Січня 2019
У минулому 2018 році був прийнятий Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».
29 Грудня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась громадянка Т. з питання звільнення її від батьківської плати за перебування дітей у дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності, оскільки їй відмовили попри наявність в неї довідки про статус малозабезпеченої сім’ї.
27 Грудня 2018
Барське бюро правової допомоги надає інформацію про графіки роботи дистанційних пунктів консультування на І квартал 2019 року в селищі Копайгород, селі Лука-Барська та в районному центрі зайнятості.
30 Листопада 2018
Оскільки після закінчення терміну введення воєнного стану, а саме - з 31 грудня 2018 року, починається передвиборча кампанія президентських виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року (ці події завжди передбачають проведення масових заходів та мітингів), тому є доцільним нагадати громадянам про те, як збиратися мирно, законно, не створюючи конфліктних ситуацій та банальних непорозумінь. 
23 Жовтня 2018
До Барського бюро правової допомоги звернулась гр. Я. з питання відвідування її дитиною дошкільного навчального закладу під час перебування нею у відпустці по догляду за дитиною до шести років, яка потребує стороннього догляду. 
14 Вересня 2018
Кожен працівник може потрапити у ситуацію, коли роботодавець звільняє його у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників, та при цьому порушує приписи законодавства про працю і права працівника. Що ж потрібно у такому випадку знати працівнику та як йому захистити свої права?