Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6072
Вчора 14120
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 96353
За цей місяць 334758
За минулий місяць 266713
За весь час 5590193
Президент України перебуває з офіційним візитом у Словаччині
Правила розумного карантину. Чистота інформації
15 Листопада 2019
Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад
11 Листопада 2019
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». В Указі зокрема йдеться, що Комісія з питань правової реформи до 1 грудня 2019 року має подати на розгляд Президентові пропозиції стосовно змін до Конституції в частині децентралізації влади.
08 Листопада 2019
Останні тижні в Україні точаться дискусії довкола майбутніх змін Конституції України в частині децентралізації влади. Портал "Децентралізація" публікує презентацію Концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. 
07 Листопада 2019
У 2020 році кількість районів з 490-ти зменшиться до 93-ох чи 120-х адмінодиниць. Відомо, що районні ради ліквідують через відсутність повноважень. Натомість буде створений інститут префектів, що контролюватимуть законність прийняття рішень на місцях. Це не омине і Вінницьку область.
31 Жовтня 2019
Йде до завершення процес створення спроможних громад на усій території України. Вже зрозуміло, що не далі як наступного року усі необ’єднані громади добровільно чи адміністративно об’єднаються чи доєднаються до ОТГ. Така ж доля може чекати і деякі дрібні об’єднані громади, створені не за перспективним планом і всупереч методиці формування громад, якщо нові пропозиції Уряду до зміни критеріїв спроможності стануть офіційними.
24 Жовтня 2019
Зміни до Конституції, що пропонуються, мають наблизити владу до людей, забезпечити імплементацію Європейської хартії місцевого самоврядування, зробити незворотним процес децентралізації, створити новий спроможний адміністративно-територіальний устрій.
24 Жовтня 2019
Україна іде до логічного завершення децентралізації і повномасштабного втілення реформи місцевого самоврядування. На цьому наголосила Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак під час зустрічі в Києві з представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування. На зустрічі презентували Концепцію змін до Конституції України та пріоритети Уряду щодо формування місцевого самоврядування.
22 Жовтня 2019
17 жовтня на засіданні Ради донорів з питань децентралізації в Україні народний депутат, член комісії з питань правової реформи Олександр Корнієнко представив концепцію проекту змін до Конституції в частині територіальної організації влади та місцевого самоврядування.
15 Жовтня 2019
Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів та голів у 86 об’єднаних територіальних громадах (1 міська, 16 селищних, 69 сільських ОТГ).
01 Жовтня 2019
За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій портал «Децентралізація» підготував рубрику «Запитання/відповіді». Окрім відповідей на поширені запитання, які тут містяться, за допомогою рубрики кожен охочий може написати своє питання, яке його цікавить і у розумні терміни отримати відповідь.