Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 84
Вчора 408
За цей тиждень 2375
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 19399
За минулий місяць 15342
За весь час 229382

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23000, Вінницька обл, м. Бар, майдан Св. Миколая, 18
Графік роботи:
Понеділок-п'ятниця: з 08.00 год. до 17.00 год.
Субота-неділя: вихідні дні
тел.: (04341)-2-24-63
факс:(04341)-2-24-63
e-mail: rda_bar@vin.gov.ua

 

Написати нам листа

 

 

Довідник службових телефонів

п/п

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові керівника та спеціалістів

Службові

телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1.

Голова райдержадміністрації

Саволюк Володимир Васильович

2-22-05

2.

Перший заступник голови райдержадміністрації

Мельник Неля Володимирівна

2-23-04

3.

Керівник апарату райдержадміністрації

Ставнюк Ігор Миколайович

2-24-63

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

       Відділ організаційної роботи

1.

Начальник відділу

Баламей Альона Йосипівна

2-21-45

2.

Головний спеціаліст

Яхненко Людмила Анатоліївна

2-21-59

 

       Загальний відділ

 

1.

Начальник відділу

Денисенко Тетяна Володимирівна

2-22-62

2.

Головний спеціаліст

Маринюк Михайло Михайлович

2-22-62

3.

Головний спеціаліст

Залевська Марія Дмитрівна

2-22-44

4.

Секретар керівника

Литвинюк Тетяна Йосипівна

2-24-63

        Юридичний відділ

1.

Начальник відділу

Степаненко Людмила Стефанівна

2-31-24

2.

Головний спеціаліст – юрисконсульт

Повальна Таїсія Анатоліївна

2-31-24

        Відділ з питань інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю

 

1.

Начальник відділу

Іжаківська Таїса Йосипівна

2-50-32

2.

Головний спеціаліст

Гуцал Тетяна Володимирівна

2-24-20

3.

Провідний інженер - програміст

Боднар Андрій Леонідович

2-24-20

        Відділ фінансового забезпечення

 

1.

Начальник відділу - головний бухгалтер

Гальчук Оксана Серафимівна

2-22-72

2.

Головний спеціаліст - бухгалтер

Стрельчук Вікторія Степанівна

2-22-72

       Відділ ведення Державного  реєстру виборців

1.

Начальник відділу

Кулішов Олег Володимирович

2-24-90

2.

Головний спеціаліст

Рибак Євгенія Володимирівна

2-24-90

3.

Оператор комп’ютерного набору першої категорії

Тимкова Людмила Іванівна

2-24-90

 

1.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Берт Любов Олександрівна

2-20-53

1.

Головний спеціаліст з питань персоналу

Синчак Ірина Миколаївна

2-23-80

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

        Відділ економіки

1.

Начальник відділу

  Мала Олександра Олександрівна

2-15-04

2.

    Головний спеціаліст 

Гуршал Тетяна Володимирівна

2-15-04

3.

   Головний спеціаліст

Франчук Анатолій Васильович

2-15-04

       Відділ надання адміністративних послуг 

1.

В.о.начальника відділу 

Сирота Наталія Анатоліївна

2-21-01

2.

Адміністратор відділу

Кавчук Юлія Анатоліївна

2-21-01

3.

Адміністратор відділу

Гуляк Юлія Ігорівна

2-21-01

4.

Адміністратор відділу

Велика Валентина Петрівна

2-21-01

       Управління соціальної політики

1.

Начальник управління

     Мельник Юрій Олександрович

2-22-30

2.

Заступник начальника управління

 

2-24-03

1.

Територіальний центр соціального обслуговування Барського району

  Лущинська Тетяна Іванівна

2-30-10

       Управління фінансів

1.

Начальник управління

Гуменюк Ірина Віталіївна

2-25-01

2.

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

Олійник Світлана Янівна

2-10-57

       Управління агропромислового розвитку

1.

 

Начальник управління

 

  Касько Анатолій Павлович

 

2-23-65

 

2.

Начальник відділу

Засік Руслан Володимирович

2-25-93

3.

Начальник відділу

Трохимчук Галина Мар’янівна

2-36-38

       Відділ освіти

1.

Начальник відділу

Сторожук Алла Миколаївна

2-21-63

2.

Головний спеціаліст

      Решовська Людмила Вікторівна

2-11-56

       Відділ культури і туризму

1.

Начальник відділу

       Гапонюк Людмила Василівна

2-31-34

2.

Головний спеціаліст

       Бучковський Петро Стахович

2-31-34

3.

Головний спеціаліст

Філіпов Ігор Васильович

2-31-34

       Сектор у справах молоді та спорту      

1.

Завідувач сектору

Бортнік Олег Святославович

2-15-57

2.

Головний спеціаліст

Бондарчук Оксана Іванівна

2-15-57

        Відділ ЖКГ,  архітектури та містобудування

1.

Начальник відділу, головний архітектор району

Рудик Людмила Іванівна

2-11-86

2.

Головний спеціаліст

Воробйова Наталія Олексіївна

2-11-86

3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86

       Сектор з питань цивільного захисту

1.

Завідувач сектору

Шпаковатий Василь Антонович

2-20-53

2

Головний спеціаліст

          Любінецький Станіслав Станіславович

 

2-20-53

        Архівний сектор

1.

Завідувач сектору

Гнатюк Вікторія Борисівна

2-45-78

2.

Головний спеціаліст

Тетью Євгенія Василівна

2-45-78

       Служба у справах дітей

1.

Начальник служби

     Предиткевич Лілія Василівна

2-41-96

2.

Завідувач сектору опіки та піклування

    Зозуляк Вікторія Леонтіївна

2-41-96

3.

Головний спеціаліст

Вовчук Ірина Аркадіївна

2-41-96

4.

Головний спеціаліст

           Краєвська Людмила Вікторівна

2-41-96

Відділ державної реєстрації

1.

Начальник відділу, державний реєстратор

      Соколовська Марина Григорівна

2-21-01

2.

державний реєстратор

    Свята Катерина Миколаївна

2-21-01

3.

державний реєстратор

       Безсмертний Роман Іванович

2-21-01