Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 112
Вчора 394
За цей тиждень 2529
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 8821
За минулий місяць 10801
За весь час 181980
Володимир Саволюк: «Старовинне, зі славною історією та працьовитими людьми, красиве місто Бар має великий потенціал для успішного розвитку»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23000, Вінницька обл, м. Бар, майдан Св. Миколая, 18
Графік роботи:
Понеділок-п'ятниця: з 08.00 год. до 17.00 год.
Субота-неділя: вихідні дні
тел.: (04341)-2-24-63
факс:(04341)-2-24-63
e-mail: rda_bar@vin.gov.ua

 

Написати нам листа

 

 

Довідник службових телефонів

п/п

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові керівника та спеціалістів

Службові

телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1.

Голова райдержадміністрації

Саволюк Володимир Васильович

2-22-05

2.

Перший заступник голови райдержадміністрації

Мельник Неля Володимирівна

2-23-04

3.

Керівник апарату райдержадміністрації

Ставнюк Ігор Миколайович

2-24-63

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

       Відділ організаційної роботи

1.

Начальник відділу

Баламей Альона Йосипівна

2-21-45

2.

Головний спеціаліст

Яхненко Людмила Анатоліївна

2-21-59

 

       Загальний відділ

 

1.

Начальник відділу

Денисенко Тетяна Володимирівна

2-22-62

2.

Головний спеціаліст

Маринюк Михайло Михайлович

2-22-62

3.

Головний спеціаліст

Залевська Марія Дмитрівна

2-22-44

4.

Секретар керівника

Литвинюк Тетяна Йосипівна

2-24-63

        Юридичний відділ

1.

Начальник відділу

Степаненко Людмила Стефанівна

2-31-24

2.

Головний спеціаліст – юрисконсульт

Повальна Таїсія Анатоліївна

2-31-24

        Відділ з питань інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю

 

1.

Начальник відділу

Іжаківська Таїса Йосипівна

2-50-32

2.

Головний спеціаліст

Гуцал Тетяна Володимирівна

2-24-20

3.

Провідний інженер - програміст

Боднар Андрій Леонідович

2-24-20

        Відділ фінансового забезпечення

 

1.

Начальник відділу - головний бухгалтер

Гальчук Оксана Серафимівна

2-22-72

2.

Головний спеціаліст - бухгалтер

Стрельчук Вікторія Степанівна

2-22-72

       Відділ ведення Державного  реєстру виборців

1.

Начальник відділу

Кулішов Олег Володимирович

2-24-90

2.

Головний спеціаліст

Рибак Євгенія Володимирівна

2-24-90

3.

Оператор комп’ютерного набору першої категорії

Тимкова Людмила Іванівна

2-24-90

 

1.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Берт Любов Олександрівна

2-20-53

1.

Головний спеціаліст з питань персоналу

Синчак Ірина Миколаївна

2-23-80

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

        Відділ економіки

1.

Начальник відділу

  Мала Олександра Олександрівна

2-15-04

2.

    Головний спеціаліст 

Гуршал Тетяна Володимирівна

2-15-04

3.

   Головний спеціаліст

Франчук Анатолій Васильович

2-15-04

       Відділ надання адміністративних послуг 

1.

В.о.начальника відділу 

Сирота Наталія Анатоліївна

2-21-01

2.

Адміністратор відділу

Кавчук Юлія Анатоліївна

2-21-01

3.

Адміністратор відділу

Гуляк Юлія Ігорівна

2-21-01

4.

Адміністратор відділу

Велика Валентина Петрівна

2-21-01

       Управління соціальної політики

1.

Начальник управління

     Мельник Юрій Олександрович

2-22-30

2.

Заступник начальника управління

 

2-24-03

1.

Територіальний центр соціального обслуговування Барського району

  Лущинська Тетяна Іванівна

2-30-10

       Управління фінансів

1.

Начальник управління

Гуменюк Ірина Віталіївна

2-25-01

2.

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

Олійник Світлана Янівна

2-10-57

       Управління агропромислового розвитку

1.

 

Начальник управління

 

  Касько Анатолій Павлович

 

2-23-65

 

2.

Начальник відділу

Засік Руслан Володимирович

2-25-93

3.

Начальник відділу

Трохимчук Галина Мар’янівна

2-36-38

       Відділ освіти

1.

Начальник відділу

Сторожук Алла Миколаївна

2-21-63

2.

Головний спеціаліст

      Решовська Людмила Вікторівна

2-11-56

       Відділ культури і туризму

1.

Начальник відділу

       Гапонюк Людмила Василівна

2-31-34

2.

Головний спеціаліст

       Бучковський Петро Стахович

2-31-34

3.

Головний спеціаліст

Філіпов Ігор Васильович

2-31-34

       Сектор у справах молоді та спорту      

1.

Завідувач сектору

Бортнік Олег Святославович

2-15-57

2.

Головний спеціаліст

Бондарчук Оксана Іванівна

2-15-57

        Відділ ЖКГ,  архітектури та містобудування

1.

Начальник відділу, головний архітектор району

Рудик Людмила Іванівна

2-11-86

2.

Головний спеціаліст

Воробйова Наталія Олексіївна

2-11-86

3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86

       Сектор з питань цивільного захисту

1.

Завідувач сектору

Шпаковатий Василь Антонович

2-20-53

2

Головний спеціаліст

          Любінецький Станіслав Станіславович

 

2-20-53

        Архівний сектор

1.

Завідувач сектору

Гнатюк Вікторія Борисівна

2-45-78

2.

Головний спеціаліст

Тетью Євгенія Василівна

2-45-78

       Служба у справах дітей

1.

Начальник служби

     Предиткевич Лілія Василівна

2-41-96

2.

Завідувач сектору опіки та піклування

    Зозуляк Вікторія Леонтіївна

2-41-96

3.

Головний спеціаліст

Вовчук Ірина Аркадіївна

2-41-96

4.

Головний спеціаліст

           Краєвська Людмила Вікторівна

2-41-96

Відділ державної реєстрації

1.

Начальник відділу, державний реєстратор

      Соколовська Марина Григорівна

2-21-01

2.

державний реєстратор

    Свята Катерина Миколаївна

2-21-01

3.

державний реєстратор

       Безсмертний Роман Іванович

2-21-01