Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 486
Вчора 451
За цей тиждень 937
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 17961
За минулий місяць 15342
За весь час 227577
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»

Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення.

Керівництвом райдержадміністрації постійно ведеться діалог з громадянами району, які звертаються за допомогою та наданням роз’яснень по різним питанням не тільки у дні прийому. 

Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 лютого 2016 року № 29, згідно затверджених графіків, здійснюється прийом громадян з особистих
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації за І квартал 2017 року - /upload/file/2017/042017/zvernennya_i_kv.doc
Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення.  Керівництвом райдержадміністрації постійно ведеться діалог з громадянами району, які звертаються за допомогою та наданням роз’яснень по різним пита
Протягом лютого 2017 року до райдержадміністрації надійшло 117 звернень від громадян, в них було порушено 122 питання.   Колективних та повторних звернень не зареєстровано.  Серед усіх звернень, що надійшли до райдержадміністрації в лютому 2017 року:  - прийнято загальним від

Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 лютого 2016 року № 29, постійно, згідно затверджених графіків, здійснюється прийом громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації, та у визначені графіками дні – керівництвом управлінь і відділів райдержадміністрації. 

У Барській райдержадміністрації робота із зверненнями громадян проводиться у порядку, визначеному Конституцією України, Законом України "Про звернення громадян", Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 1091/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", постанови КМУ від 14 квітня 1997р. 

Проаналізувавши роботу зі зверненнями громадян за грудень місяць Барська райдержадміністрація інформує.

 

Робота із зверненнями громадян в районній державній адміністрації спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення. 

Протягом листопада 2016 року до райдержадміністрації надійшло  165 звернень від громадян в тому числі 3 колективних. У колективних зверненнях були порушено 2 питання щодо надання фінансової допомоги для закупівлю парт, столів та класної дошки для шкіл району, та аграрне питання. 

Протягом жовтня 2016 року до райдержадміністрації надійшло  89  звернень від громадян в тому числі  1 колективне. У колективному звернені було порушено питання централізованого водозабезпечення с. Терешки.