Телефонний довідник Барської районної державної адміністрації


 
    С П И С О К   Т Е Л Е Ф О Н І В
Барської районної державної адміністрації
 
 

п/п
Посада Прізвище, ім’я, по батькові керівника та спеціалістів Службові
телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1. Голова райдержадміністрації Саволюк Володимир Васильович 2-22-05
2. Перший заступник голови райдержадміністрації Мельник Неля Володимирівна 2-23-04
3. Керівник апарату райдержадміністрації Ставнюк Ігор Миколайович 2-11-62

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ організаційної роботи
 
1. Начальник відділу Баламей Альона Йосипівна 2-21-45
2. Головний спеціаліст Яхненко Людмила Анатоліївна 2-21-59
 Загальний відділ
 
1. Заступник керівника апарату - начальник відділу  Денисенко Тетяна Володимирівна 2-22-62
2. Діловод Степанкевич Наталія Іванівна 2-22-62
       Сектор контролю та роботи із зверненнями громадян загального відділу
 
1. Завідувач сектору Залевська Марія Дмитрівна 2-22-44
2. Головний спеціаліст Маринюк Михайло Михайлович 2-22-62
Відділ з питань інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю
 
1. Начальник відділу Іжаківська Таїса Йосипівна 2-50-32
2. Головний спеціаліст Гуцал Тетяна Володимирівна 2-24-20
3. Провідний інженер - програміст Боднар Андрій Леонідович 2-24-20
Відділ фінансового забезпечення
 
1. Начальник відділу - головний бухгалтер Гальчук Оксана Серафимівна 2-22-72
2. Головний спеціаліст - бухгалтер Стрельчук Вікторія Степанівна 2-22-72
3. Спеціаліст Литвинюк Тетяна Йосипівна 2-22-72
Відділ ведення Державного  реєстру виборців
 
1. Начальник відділу Кулішов Олег Володимирович 2-24-90
2. Головний спеціаліст Рибак Євгенія Володимирівна 2-24-90
3. Оператор комп’ютерного набору Тимкова Людмила Володимирівна 2-24-90

Юридичний сектор

1. Завідувач сектору Степаненко Людмила Стефанівна 2-17-24
2. Головний спеціаліст – юрисконсульт Повальна Таїсія Анатоліївна 2-17-24
       
  Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Берт Любов Олександрівна 2-20-53
  Головний спеціаліст з питань персоналу Синчак Ірина Миколаївна 2-23-80
  Секретар керівника Радзієвська Людмила Леонтіївна 2-24-63

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
       Управління соціальної політики
1. Начальник управління Мельник Юрій Олександрович 2-22-30
2. Заступник начальника управління Гвардіян Людмила Володимирівна 2-24-03
1.

Територіальний центр соціального обслуговування Барського району

Лущинська Тетяна Іванівна 2-30-10

    Управління фінансів

1. Начальник управління Гуменюк Ірина Віталіївна 2-25-01
2. Заступник начальника - начальник бюджетного відділу Олійник Світлана Янівна 2-10-57
       Управління агропромислового розвитку
 
1.
 
Начальник управління
 
Касько Анатолій Павлович
 
2-23-65
Ф2-14-39
2. Начальник відділу Засік Руслан Володимирович 2-25-93
3. Начальник відділу Трохимчук Галина Мар’янівна 2-36-38
   Відділ економіки
 
1. Начальник відділу Мала Олександра Олександрівна 2.15-04
2. Головний спеціаліст  Гуршал Тетяна Володимирівна 2-15-04
3. Головний спеціаліст Юрченко Наталя Семенівна 2-15-04
4. Головний спеціаліст Лаушкіна Оксана Володимирівна 2-15-04

        Відділ ЖКГ,  архітектури  та містобудування

1. Начальник відділу, головний архітектор району Рудик Людмила Іванівна 2-11-86
2. Головний спеціаліст Воробйова Наталія Олексіївна 2-11-86
3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86
Відділ надання адміністративних послуг 
 
1. В.о.начальника відділу  Сирота Наталія Анатоліївна 2-21-01
2. Адміністратор відділу Кавчук Юлія Анатоліївна 2-21-01
3. Адміністратор відділу Гуляк Юлія Ігорівна 2-21-01
4. Адміністратор відділу Велика Валентина Петрівна 2-21-01
5. Адміністратор відділу Шейко Юлія Михайлівна 2-21-01
Відділ державної реєстрації
 
1. В.о. начальника відділу, державний реєстратор Баламей Юрій Олександрович 2-21-01
2. Державний реєстратор Орищук Леся Вікторівна 2-21-01
       
       Відділ освіти
 
1. Начальник відділу Сторожук Алла Миколаївна 2-21-63
2. Головний спеціаліст Решовська Людмила Вікторівна 2-11-56
       Відділ культури і туризму
 
1. Начальник відділу Гапонюк Людмила Василівна 2-16-94
2. Головний спеціаліст Франчук Анатолій Васильович 2-16-94
3. Головний спеціаліст Філіпов Ігор Васильович 2-16-94
                                                             Сектор у справах молоді та спорту
      
1. Начальник сектору Бортнік Олег Святославович 2-15-57
2. Головний спеціаліст Бондарчук Оксана Іванівна 2-15-57
       Сектор з питань цивільного захисту
 
1. Начальник сектору Шпаковатий Василь Антонович 2-20-53
2 Головний спеціаліст Любінецький Станіслав Станіславович
 
2-20-53
        Архівний сектор
 
1. Начальник сектору Поберецька Вікторія Борисівна 2-45-78
2. Головний спеціаліст Тетью Євгенія Василівна 2-45-78
       Служба у справах дітей
 
1. Начальник служби Предиткевич Лілія Василівна 2-41-96
2. Завідувач сектору опіки Зозуляк Вікторія Леонтіївна 2-41-96
3. Головний спеціаліст Вовчук Ірина Аркадіївна 2-41-96
4. Головний спеціаліст Саєнко Людмила Вікторівна 2-41-96