Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4669
Вчора 7903
За цей тиждень 4669
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 180229
За минулий місяць 243215
За весь час 4420959
Телефонний довідник Барської районної державної адміністрації


 
    С П И С О К   Т Е Л Е Ф О Н І В
Барської районної державної адміністрації
 
 

п/п
Посада Прізвище, ім’я, по батькові керівника
та спеціалістів
Службові
телефони

КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

1. Голова райдержадміністрації Дубовий Євгеній Володимирович 2-22-05
2. Заступник голови райдержадміністрації Мандрика Микола Іванович 2-23-04
3. Керівник апарату райдержадміністрації Ставнюк Ігор Миколайович 2-11-62

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


Загальний відділ
 
1. Начальник відділу Баламей Альона Йосипівна 2-21-45
2. Провідний спеціаліст Бозняк Олеся Едуардівна 2-22-62
3. Провідний інспектор Слободянюк Альона  Олександрівна 2-24-20
      
 
  Головний спеціаліст-юрисконсульт Повальна Таїсія Анатоліївна 2-31-24

Відділ фінансового забезпечення
 
1. Начальник відділу - головний бухгалтер Гальчук Оксана Серафимівна 2-22-72
2. Головний спеціаліст, бухгалтер Литвинюк Тетяна Йосипівна 2-22-72
3.      Головний спеціаліст, бухгалтер Лаушкіна Оксана Володимирівна 2-22-62

Відділ ведення Державного реєстру виборців
 
1. Начальник відділу Кулішов Олег Володимирович 2-24-90
2. Головний спеціаліст Рибак Євгенія Володимирівна 2-24-90

 
  Головний спеціаліст з питань персоналу Синчак Ірина Миколаївна 2-23-80
 
  Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Берт Любов Олександрівна 2-20-53
 
УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
       Управління соціальної політики
1. Начальник управління Мельник Юрій Олександрович 2-22-30
2. Заступник начальника управління Гвардіян Людмила Володимирівна 2-24-03

    Управління фінансів

1. Начальник управління Гуменюк Ірина Віталіївна 2-10-57
2. Заступник начальника - начальник бюджетного відділу Олійник Світлана Янівна 2-10-57

        Відділ ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля

1. Начальник відділу, головний архітектор району Рудик Людмила Іванівна 2-11-86
2. Головний спеціаліст Воробйова Наталія Олексіївна 2-11-86
3. Головний спеціаліст Солоненко Світлана Павлівна 2-11-86

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації 
 
1. Начальник відділу  Соколовська Марина Григорівна 2-21-01
2. Адміністратор відділу Сирота Наталія Анатоліївна 2-21-01
3. Адміністратор відділу Кавчук Юлія Анатоліївна 2-21-01
4. Державний реєстратор Орищук Леся Вікторівна 2-21-01
5. Державний реєстратор Баламей Юрій Олександрович  
    
   Відділ освіти

 
1. Начальник відділу Сторожук Алла Миколаївна 2-21-63
2. Головний спеціаліст Решовська Людмила Вікторівна 2-11-56
3. Метод.кабінет Маринюк Тетяна Миколаївна 2-10-17
      
Відділ культури, молоді та спорту

 
1. Начальник відділу Гапонюк Людмила Василівна 2-16-94
2. Головний спеціаліст Франчук Анатолій Васильович 2-16-94
3. Головний спеціаліст Бондарчук Оксана Іванівна 2-15-57
4. Головний бухгалтер Москальчук Таїсія Іванівна 2-20-65
  Бібліотека   2-15-36
      
Сектор з питань оборонної роботи,
цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

 
1. Начальник сектору Шпаковатий Василь Антонович 2-20-53
2 Головний спеціаліст Любінецький Станіслав Станіславович
 
2-20-53
       
Архівний сектор

 
1. Начальник сектору Поберецька Вікторія Борисівна 2-45-78
2. Головний спеціаліст Тетью Євгенія Василівна 2-45-78
      
Служба у справах дітей

 
1. Начальник служби Предиткевич Лілія Василівна 2-41-96
2. Завідувач сектору опіки Зозуляк Вікторія Леонтіївна 2-41-96
3. Головний спеціаліст Вовчук Ірина Аркадіївна 2-41-96
4. Головний спеціаліст Саєнко Людмила Вікторівна 2-41-96