Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2382
Вчора 3082
За цей тиждень 11855
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60444
За минулий місяць 68826
За весь час 944196
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
Звіт за результатами публічного громадського обговорення
 
Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Назва матеріалу, винесеного на обговорення: проект розпорядження голови райдержадміністрації " Про підготовку та відзначення 95-ї річниці утворення Барського району".

Учасники обговорення: Інститути громадянського суспільства, громадськість, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 
Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення: у ході обговорення проекту розпорядження пропозиції та зауваження не надходили.
 
Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: видано розпорядження голови райдержадміністрації " Про підготовку та відзначення  95-ї річниці утворення Барського району"