Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 112
Вчора 920
За цей тиждень 3458
За минулий тиждень 3364
За цей місяць 10495
За минулий місяць 14073
За весь час 641898
20 Вересня 2018
Безпекових викликів в Європі і світі буде більше – допоки агресор не зрозуміє, що реакція на його дії буде жорсткою. І якщо ми спільно не переможемо у боротьбі з агресором, він стоятиме біля кордонів Євросоюзу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками делегації Європейського Парламенту. Парламентарі перебувають в Україні вже з третім візитом. Вони відвідали низку міст країни, передусім на сході, і на власні очі оцінили ситуацію в прифронтових населених пунктах та в інших регіонах.
20 Вересня 2018
Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна прагне досягнення миру політико-дипломатичним шляхом, адже саме він відповідає національним інтересам держави. Про це він сказав під час проголошення у Верховній Раді щорічного Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».
20 Вересня 2018
19 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
20 Вересня 2018
На даний час ПАТ «Вінницягаз» здійснює оновлення бази даних побутових споживачів природного газу (населення).
 
20 Вересня 2018
Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку
20 Вересня 2018
«Ми не допустимо реваншу. І ніколи Путін більше не буде приймати рішення за український народ», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у мистецькому заході «Прем'єра – вечір концертів Мирослава Скорика» у Львівській філармонії. Глава держави в чергове висловив переконання, що «завтра наші народні депутати проголосують президентські зміни до Конституції, де чітко фіксується європейський та євроатлантичний вибір суверенної незалежної української держави».
19 Вересня 2018
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на підвищенні ефективності програм підтримки фермерів, які стартували цього року в рамках урядової політики підтримки і нарощування агровиробництва. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду.
19 Вересня 2018
З 15 вересня по 15 жовтня, напередодні опалювального сезону, ПАТ «Вінницягаз» проводить Місячник безпечного та заощадливого використання природного газу в побуті.
18 Вересня 2018
 Запрошуємо на службу учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри; осіб, які не проходили військову службу.
79 ОДШБр чекає офіцерський, сержантський та рядовий склад
18 Вересня 2018
Сьогодні у колективі Барського районного сектору ГУ ДСНС України відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня рятівника.  
Рятувальників району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник,  заступник голови районної ради Олександр Парчевський, заступник міського голови Юрій Гвоздяр.